Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 3 naposan érdemes már...

5 hét 3 naposan érdemes már majd orvoshoz mennem, vagy várjak még egy hetet?

Figyelt kérdés
Ti mikor mentetek először?Látni már UH-on valamit ilyenkor?
2009. jún. 22. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ekkor mentem,de azért,mert nagyon görcsöltem és barnáztam.Akkor petezsák volt.1 hét múlva kellett visszamennem és akkor már dobogott a kis drágám szíve!
2009. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is 5 hetesen voltam dokinál, a + teszt után egyből.

a vérvétel volt fontos, mert a cukromat egyből nézni kellett. de egyébként is mentem volna, én ilyen típus vagyok :)

az uh-on nem látszott semmi, csak egy üres petezsák mind a 2 terhességemnél. azóta az egyik üres petezsákomból van egy 3 évesem :)


13hkm :)

2009. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy vagyok vele,hogy jobb elmenni.Legalább kizárhatják a méhen kívüli terhességet.Nem?Csak egy kicsit félek attól,hogy petezsák meg fog ijeszteni,mármint az,hogy még nem látnak benne semmit!

2009. jún. 22. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Várj még egy hetet, ha nincs panaszod, még ne menj. Valószínűleg szívhang még ekkor nem lesz. De egy hét múlva már többet is láthatsz!

Gratulálok!

2009. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg úgy voltam vele, hogy tudtam, hogy nem igazán fog még látszódni amit szeretnék, és nem akartam rohangálni, jönni-menni a vizsgálatok miatt. Inkább sokat feküdtem, hogy jól megtapadjon (lehet, hogy ez hülyeség, de 3 nem sikerült terhesség után úgy éreztem ezt kell tennem.) Amúgy a nem vártkor barnáztam, azt mondták telefonon a SOTÉról, hogy most furakodik a méhnyálkahártyába, ezért döntöttem így. Kb. a 7. héten mentem. Meg is született a most 3 hónapos lánykám.:)
2009. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ma vagyok 5hetes+3 napos. Ha minden igaz holnap megyek dokihoz.Januárban volt egy spontán vetélésem,akkor azt mondták a dokik talán az alacsony sárgatest szint miatt.Ezért gondoltam hogy már most megyek,iratok a dokival duphastont.Persze ha a tesztem nem csapott be.Tudod valahol olvastam hogy bizonyos ciszták is termelnek hcg hormont.Kicsit félek ,de remélem minden rendben lesz.De te nyugodtan várt ki jövő hetet ha úgy gondolod. Pihenj sokat, ne stesszelj.
2009. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én pont hat hetesen voltam, már vert a szíve. Még később akartam volna menni, a 8. hét környékén, de barnáztam és nagyon megijedtem. Pár napot mégiscsak várj, mert ha túl korán mész és nem látsz majd semmit, meglásd, még idegesebb leszel, mint most vagy.
2009. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5 hét 2 naposan 8mm-es petezsák látszott, egy hétre rá már 6mm-es volt a picim és dobogott a szíve.

Gratulálok a babához!

2009. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs problémád szerintem várj még egy hetet,akkor már az orvos is megerősíti a terhesség tényét,mert lesz szívhang.Ha méhen kívüli terhes lennél,akkor a hasad is nagyon erősen fájna.Ne aggódj.20hetes
2009. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!