Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség alatt nem szedek...

Ha terhesség alatt nem szedek semmilyen vitamint akkor tényleg beteg lehet a babóm ha majd kibújik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En ezelott 11 evvel szultem az elso gyermekemet,akkor semmi vitamint nem ajanlott az orvos,a folsavrol nem is hallottam akkoriban.Romaniaban peldaul nem kotelezo a terheleses cukor vizsgalat.A haziorvosom siman mert egy vercukorszintet es ennyi,azt is mert en kertem.Es hala az Egnek egy esetrol sem hallottam hogy problemaja lett volna kismamaknak emiatt.
2009. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem semmit, mert nem bírtam. Még a terhesség előtt 1-2 hónapig szedtem az elevitet és kb. a 7. hétig még sikerült. De utána olyan rosszulléteim lettek, hogy semmi nem maradt meg bennem. A víz sem, nemhogy vitamin. 11 kilót fogytam és volt, hogy napokig semmit nem ettem és nem ittam. kórház, infúzió (b6 volt csak benne) és pár hónapra rá szültem egy makkegészséges majd' 4 kilós kisfiút.

Ha egészségesen táplálkozol és úgy viszed be a kellő vitamint a szervezetedbe az már jó! Az elején fontos a fokozott folsav bevitel, azt érdemes szedni.

2009. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!