Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadig hétben kezd el...

Hányadig hétben kezd el kerekedni látványosan a nő pocakja amikor terhes?

Figyelt kérdés
kb ennyi.

2012. ápr. 25. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más.. Függ attól is hanyadik baba, milyen vastag az anya hasfala.. Nekem kb. 16. héttől látszott, mostanra már egyértelmű...


22hkm

2012. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert 8 hetes vagyok és még nem szóltam bent a melóhelyen, nem tudom, meddig húzhatom...


Te egyébként hány hetes vagy?

2012. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem az elsőnél csak a 7. hónapban kezdett látszani, vannak nyaralós, fürdőruhás képek, ott 6 hónapos voltam, még jóllakott napközisnek sem mondható a pocakom. A másodiknál már 12 hetesen akkora volt, amit az elsőnél 7 hónaposan, amikor sejteni lehetett, hogy ott egy baba van.

Függ a genetikától, a baba nemétől, a méhlepény elhelyezkedésétől, az anyuka testalkatától, a hízás mértékétől és persze attól is, hogy hányadik terhesség.

2012. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,, nem rólam van szó.

Amugy 1. baba lenne, kb 8-9 hetes és erős hasfal.

2012. ápr. 25. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kb.16-18 héttől lesz látható a terhesség. Bár ezt nehéz megmondani így mert tényleg mindenkinél más...
2012. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én 15-ben vagyok és már el kezdett szépen gömbölyödni, ismerősök, rokonok észreveszik (főleg ha magamra simitom a ruhám), 3,5kgot híztam, de az arányosan ment mindenhova (comb, kar, fenék, és has), a tegnap készült fotómat elküldve pár ismerősnek egyértelműe mondták, hogy már nagyon is látszik!:) de hallottam én is akinek sokkal később vagy már előbb..nekem első baba és nem tudnék róla hogy vastag hasfalam lenne..
2012. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most 15 hetes vagyok, viszonylag vékony és azt mondta az orvos, hogy nagyon vékony a hasfalam. A 11.héten kezdett látszani picit, de csak én láttam, ruhában még nem. Mostmár aki tudja mondja, hogy milyen aranyos pocim van már, de ha olyan ruha van rajtam senki nem veszi észre. Első baba.
2012. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindket gyereknel boven a huszadik het utan kezdett igazan pocim lenni, elsonel kb 28 hetesen lett latvanyos, masodiknal 24 hetesen.

Nagyban fugg a dolog az izomzattol, hogy milyen a hasfal, mennyire tart, de fugg pl magassagtol is, allitolag a csipo szelessegetol.

En magas vagyok igen, vekony, de izmos, sportolok, a csipom viszont nem szeles, de igy is jeson latszottak a babak.

2012. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem első baba,és a 12.héttől már látszik eléggé,és pedig nem hiztam,csak fogytam/fogyok és nem is vagyok vékony alkat.Ez is ember függő szerintem,mint a baba mozgás érzése.Első babám,duci vagyok és mégis érzem a 15.héttől
2012. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat ez engem is erdekel. Olyan verzioban, hogy nem a kulvilag szamara, hanem mi hanyadik hettol lathuk majd gombolyodni a pocim? Amugy vekony alkat vagyok, elso babas es meg nagyon az elejen.
2012. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!