Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek elején volt...

Terhességetek elején volt pattanásotok? 7 hetesen nagyon ronda az arcom.

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nem az érdekel hogy hogyan nézek ki,a Baba a lényeg.Csak az érdekelne hogy másnak is patis volt az arca?Én elötte is patis voltam de most 7 hetesen ugy nézek ki hogy egy ép-cm nincs az arcomon.Sárgák meg nagy pirosak.Nagyon ronda!Hormonokat kaptam mert lombikom van.Valami gyulladáscsökkentővel kentétek?Köszi
2012. ápr. 25. 16:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi,lombikom volt.
2012. ápr. 25. 16:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon ragyás volt az arcom, előtte se volt szép, de az elején kirügyeztem rendesen... kb 2-3 hete már jobb lett, mostanában már nincs egy sem az arcomon, csak a hátamon, de ott is csak 1-2. Lehet neked is elmúlik hamarosan, úgyhogy kitartás! Gratula a babához! :-)

11+3 hkm

2012. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elején nem volt, most sem az arcomon van, a hátam van tele meg a vállam. :( De az elsővel is így volt....

28+3 km

2012. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán! sőt ragyamentes lettem ahogy elkezdtem babát várni! azóta egy db nem jött ki!
2012. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi idősen jött ki, bár nálam sok pici és nem lettek sárgák.

Nekem az segít,hogy napi háromszor megmosom az arcom szappannal utána meg tonikkal lekezelem. Este még Vishy arctisztítót is használok a szappan után.Nagyon zsírosodik,pedig előtte olyan száraz volt a bőröm ,hogy minden nap kétszer -háromszor krémeznem kellett.

De ahogy ezt elhanyagolom akár 2 napig,megint iszonyat ronda lesz az arcom.


Ha ez nem válik be akkor még próbálkozz Neogranormon kenőcsel. A nagyobbakat kent be vele, nekem régen a nagy pattanásoknál bevált.

Boldog babavárást :) 16hkm

2012. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya volt, főleg az első trimeszterben. Aztán elmúlt magától.
2012. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor kisfiu lesz a baba :)
2012. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is első trimeszterben vagyok és nagyon pattis, mellkasomon, hátamon, vállamon, mondjuk nem sárgák és gyorsan kipattannak, dokitól kérdeztem, azt mondta ez teljesen normális...remélem én is, hogy elmúlik. :)


Utolsónak, ebben a kérdésben több linket is olvastam, nem biztos, hogy fiú :) van aki pattanásos volt és kislánya lett :)

2012. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem volt rajtam annyi pattanás, mint a terhességem elején volt. Kislány lett.
2012. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi.körömvirág krémmel lehet kenni?
2012. ápr. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!