Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon meg vagyok fázva. Mit...

Nagyon meg vagyok fázva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok teát citrommal és mézzel,gyumölcsöket egyél,föleg kiwit,sok benne a c-vitamin.Én amikor meg voltam fázva vettem a gyogyszertárba Oscilloscoccium(nem tudom ha jol irtam-e)homeopátias bogyot(terhesek is szedhetik) és 3nap alatt rendbe jöttem.Figyelj a lázarra is,csillapitani kell,ha van.Arra Panadolt szedtem,de kérdezd meg a dokidat.Gyogyulj meg!Üdv.23 hetes kismama
2008. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én kaptam a gyógyszertárban eukaliptusz olajat, s azzal kellett gőzőlnöm naponta 3x 10 percet.. Ezt kismamáknak is szabad, de biztos segitenek majd neked is.. Szóval pár nap alatt, mintha elfújták volna, pedig nekem homloküreggyulladásom is volt a náthán kivül.. szerintem gyógyszert csak akkor szedj, ha belázasodsz. Jobbulást!!
2008. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
homeopátia!!!
2008. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bendzso ***** válasza:

én is pont nagyon durván megfáztam az első fiammal, az első harmadban. az én doktor bácsim tiltot minden gyógyszertl, így maradtak a házi praktikák: facsarj ki egy citromot és keverj bele annyi mézet, amivel a savanyúságát tudod tompítani annyira, h meg tudd inni. ebből max. napi egyet igyál,emrt különben marni fogja a gyomrodat, az meg kellemtle de mellé egy másik vitaminbomba: végy egy feketeretket. vágd le a tetejét és a közepébe pedig vájj egy lukat. abba tegyél mézet. tedd rá a kalapját és hagyd állni egy éjjszakán át. reggelre kiszívja a vitaminokat. szeirntem büdös, viszont annál finomabb. emellé természetesen sok gyümölcs, tea, folyadék, h a bacikat mihamarabb ki tudd mosni.

hát ezek voltak az én praktikáim, nekem beválltak, jószívvel ajánlom :0)

2008. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!