Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a 30. hétben,...

Most vagyok a 30. hétben, ártok azzal ha biciklizem?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond. Én még nem érzem úgy hogy rossz lenne.
2008. ápr. 19. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Az ártást azárt mondják,mert sokan egyensúlyi zavarokkal küszködünk,és a biciklihez meg nagyon nagy szükség van a jó egyensúlyra.Nekem pl főleg reggelente leesik a vércukrom,és akkor szédülök minden bajom van,meg az elején gyakran gond volt a vérnyomásommal,szintén túl alacsony volt,így nekem eszembe sem juthat,hogy biciklizzek.

Illetve az autósok is hajlamosak kevésbé figyelni rájuk,és egy nagy esésre most semmi szükséged.De ha van olyan hely ahol autók nem nagyon közlekednek,és tudsz biciklizni,miért ne.No meg kétszeresen figyelj oda a bicaj műszaki állapotára,mert egy rossz fék miatt bekövetkezett esést nem hiszem,hogy meg tudnál magadnak bocsátani.

Amíg azt érzed,hogy kényelmes tekerj csak!

2008. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magával a bicózással nem ártasz. De ha elesel, nagyon meg tudod ütni magatokat, amiből baj is lehet. Ha mindenképp bicózni szeretnél, inkább szoba biciklizzél. De te tudod, ha nem szédülsz és biztos vagy magadban, és a pocak sem zavar, akkor te tudod. Én tutira nem mernék cangázni. :)))) Jó babavárást és vigyázzál magatokra. :))))))))))))
2008. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az egyensúlyoddal nincs baj, és biztosnak érzed magad a biciklin, miért ne? Persze eleshetsz, de azt bicikli nékül is tudsz...Szóva szerintem lehet.

Én is biciklizem néha, és semmi baj.

33 hetes kismama

2008. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm szépen a gyors, sok választ.! Én is mindenkinek kellemes, boldog babavárást kívánok.


Azért gondoltam a biciklire mert sétálni autók mellett megint nem jó!!!!!!! Köszönöm.

2008. ápr. 19. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is biciklizek.Az idősebbek azt modják hogy már nem szabadna 26 hetesen de én sem érzem rossznak!!!De a doki úgy is eltilt ha ő úgy gondolja!!
2008. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!