Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először 4D...

Mikor érdemes először 4D ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok.
2008. ápr. 18. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy a 20.hét után bármikor,akkor már érdemes menni.14 hetes kismami
2008. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az uh-s asszisztens hogy a 26 héten érdemes menni addig a Baba nagyon sovány. A 26 hétre viszont már szép és kifejezetten Baba formája van. Mi így tettünk és felejthetetlen élmény már megmondták kire hasonlít:))

33 hetes kismama

2008. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23 hetesen mentem és már nagyon édes volt. Kis pufi. Barátnőm 18 hetesen ment,de még nem volt olyan élvezhető. Szóval tudom,hogy türelmetlen az ember,de szerintem 22-23 hétig érdemes kivárni legalább.

33 hetes kismami

2008. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bendzso ***** válasza:
állítólag a 28-32 hét között lehet a legtöbbet és legélvezhetően látni. én rögtön mentem a 28. héten mindkét gyerekemmel és tényleg tök jól láttunk mindent. azt is hozzá kell tennem,h nem mindegy, h hova mész, mert az egyik helyen a kért időpont ellenére másfé lórát vártunk, a fél órás vizsgálat jóesetben volt 20 perc és a doki nem mondott semmit. még a végén át is vertek 5000 ft-al. a második gyerekkel máshova mentünk, vártak ránk, tovább is voltunk bent, a doktornéni meg mindent magyarázott, mutogatott és tök kedves volt. szóval a látványhoz nekem számított az előadás is :0)
2008. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a 18. héten mentünk, és nem bántam meg. Azt akartuk, hogy mi is lássuk a saját szemünkkel, hogy megvan mindene, ne akkor derüljön ki, hogy gáz van, amikor már késő. De ha csak az élmény miatt mész, tényleg érdemes 22-27 hetes korban menni inkább.

2008. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia:Mi 29.héten voltunk, és valami csoda volt.Mindenét részletesen láttuk, még az ujjpercek mozgását is.És mikor pislogott...Még most is könny szökik a szemembe olyan fantasztikus élmény volt.Ne menjetek túl korán mert akkor még nem annyira fejlett.Várjatok még, megéri!!!!!
2008. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is a 18.heten mentunk,es nem is bantuk meg.

Ott megkerdeztem a holgytol,h mikor erdemes jonni,ha meg egyszer szeretnenk csinaltatni ilyet,es O azt mondta,h a 23-26 heten,mert akkora mar tenyleg ducibb a baba.

Boldog babavarast kivanok

20 hetes kismama

2008. ápr. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a 21. héten mentünk, a dokim is ezt az időt tanácsolta. Már nagyon szép volt a picurom és legalább jól megnéztük, hogy minden porcikája ép, rendben van. Nekem nem az volt fontos, hogy már azt az arcát lássam, amilyen lesz születése után, hanem egyáltalán hogy lássam, meg hogy megnézzük, rendben van-e minden. Örülök, hogy akkor mentünk, amikor.

27 hetes kismama

2008. ápr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi a 19 héten voltunk. engem is az érdekelt elsősorban, hogy oké-e minden, nem feltétlenül az, hogy bájosan integessen, kacsintson ránk. valóban, ekkor még eléggé csontkollekció. Ha babamozira vagytok kíváncsiak, a 28-30. héten menjetek!
2008. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!


én 13 hetesen voltam először,akkor csináltattam teljes genetikát is a babánál..és már szerintem igy is élvezhető..szerintem ha tudsz és nem csak babamozis,hanem genetikus doki nézi,akkor menj el te is akkor...

utána a 21 héten mentem,akkor azt mondták a sziv,és egyéb szervek miatt fontos...utána már csak mozizás....legközelebb 26 hetesen megyek...

25 hetes kismama

2008. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!