Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélyünk van arra,...

Mennyi esélyünk van arra, hogy a 4D uh-on kiderüljön a pici babánk neme?

Figyelt kérdés
A 2D uh-on mostanában törökülésben láttuk és a doki nem tudta megállapítani a nemét.Érdemes elmenni 4D-ra?
2008. ápr. 18. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
24hetes vagyok
2008. ápr. 18. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:

24 hetesen már 2Dn is igen jó esélyekkel meg tudják mondani ha a babó is úgy gondolja!

4D majdnemhogy biztos. Egyél egy kis csokit az UH előtt, hogy felébredjen a babóca, ne aludjon a vizsgálat közben (vagy egy nagyon híg tejeskávét)

Sok sikert!

2008. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4d uh (12 hetesen) 60 %-ra mondták a kukacot!,majd voltam 15 és fél hetesen végig török ülésben, és 150 % mostmár a kukacunk! :) Nem tudom hogy, de olyan mintha alá tudott volna menni a géppel és alulról ott "figyegett" neki a hatalmas pöcsije. Annyira édes volt! Szerintem menj el! Jó babavárást!
2008. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:oD

Nekünk is 12 hetesen látták a kukacát elöször, 4D-n, aztán 18 hetesen a genetikain újra és kaptam jópár sztárfotót még 2D-ről is.Hogyha nem takargatja akkor már mindenképp látni kell!Van ismerősöm aki a szülésnél tudta meg a pcii nemét, mert mindig fogta a kukacát/mint kiderült az is kukac volt:D/

2008. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és biztató válaszokat!Jó babvárást nektek!:)
2008. ápr. 18. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már 18 hetesen is megmondták. Igaz szerencsénk volt hogy megmutatta magát! 4d-n 100% hogy megtudják mondani!! Nekünk a felvétel ugy is kezdödik ! 38 hetes kismama
2008. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4D 100%-osan megmutatja, ha ő is olyan helyzetben van.
2008. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!