Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1,5 hét múlva megyek a 19...

1,5 hét múlva megyek a 19 hetes uh-ra. Már lehetséges, hogy kiderüljön a baba neme? Mikor fogom érezni a babát? Még csak pukkanásokat érzek meg csikit. Köszi!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már érzed a csikit, akkor már érzed a babád! :) És bizony ez szépen egyre erősebb és biztosabb lesz! Én 17 hetesen éreztem először, a 18. héttől pedig folyamatosan és egyre erősebben!

És persze, meg tudják mondani már ilyenkor, hogy mi lesz, de a babádnak is akarni kell! Ha szégyenlős, akkor pech! Nekünk a 28. hétig takarta magát. Bár a 19. héten azt mondta a doki, mintha fiút látna, de nem biztos. Így nem éltük magunk bele. De aztán már a 28. héten tuti lett. Láttuk a kis kukiját! :)

Minden jót!

32 hetes kismami

2009. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, ilyenkor már látható. Különösen a fiú:) Nekem 17 hetes ultrahangon mutatta a doki, én is jól láttam!
2009. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 18. héten látszott a neme. 1-2 hét mulva már tutira erösen fogod érezni,legalábbis nálam igy volt,19 hetesen már kaptam a rugásokat :)
2009. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én most 18 hetes vagyok holnap megyek uh-ra. Remélem kiderül, hogy mi lesz az én kis drágám. Már érzem a mozgását nagyon jó érzés. :)
2009. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! A babát érzed bizony, ugye fantasztikus érzés? Sajnos nálunk csak a 31. héten derült ki a neme, mert előtte farfekvéses volt, üldögélt, és még a köldökzsinórt is odapakolta, nehogy meglássuk. Ilyenek a kiscsajok...

Remélem, Nálad jól látszik majd! Boldog babavárást!

2009. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 13 hetesen mondta a doki, hogy valószínű fiú, a 18 hetesen pedig meg is mutata a bizonyítékokat! :)


A babát pedig már most is érzed, nekem is olyían mintha kis buborékok pukkannának el, nagyon jó érzés! :)


19 hetes km

2009. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 17+4 naposan voltam és már látszott a kukaca :)

És gratulálok, hogy már érzed a babád ;)

Sok boldogságot

18+3 hetes kismami

2009. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Igen nagy esély van arra,hogy megmondják a babád nemét ha Ő is úgy akarja :-) Igyál előtte colát vagy egyél csokit UH előtt kb 30 perccel,és hátha fog mozgolódni.Nekem bevált.A kis pukkanások már a babád, rúgásokat és 21 hetes korom körül tapasztaltam, de kicsit duci vagyok.Hamarosan Te is érezheted.Minden jót kívánok nektek.Boldog babavárását.

22 hetes

2009. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont a 19 hetes uh-n mondtak meg h lany a pocaklako:)

Jo babavarast!udv:28 heteske

2009. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!