Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg ennek az idoszaknak...

Elvileg ennek az idoszaknak most kene elmulnia? nem? vagy nekm most jonn elo?

Figyelt kérdés
12,5 hetes vagyok.. edddig meg usztam hanyas nelkul, csak apro emelygeseim voltk.... de tegnp derult egbol villamcsapaskent este ramjott es egesz ejjel a wc felett terdeltem... nem ettem semmi olyat ami ezt valtotta ki volna..
2008. ápr. 18. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshogy és máskor jön elő. Lehet te se úszod meg sajna. A legtöbb kismaminak a 12. hét körül múlik el, de van akinek végig van, olyan is akad (a mázlisták), hogy abszolú nincs semmi. Lehet (reméljük) ez nálad egyszeri eset volt. :)
2008. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggodj tényleg mindenkinél máshogy zajlik ez a folyamat. Nekem a 6-dik héten kezdődött és a 7-dik hónap végéig tartott. Közben úgy kimerűltem,hogy 13kg-ot fohytam,de nekem ez nagyon jól jött akkor mert 117kg-val kezdtem a terhességet. Remélem azért te nem szenvedsz ennyit.
2008. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!