Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos? Terhes vagyok?

Fontos? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap elött HALVÁNY pozitív lett a tesztem.Tegnap is.Ma reggelre pedig elég halvány lett és alig akart kijöni a második csík :(Kb1-2perc)(Halványabb mint a tegnapi.Második terhességem lenne,az elsönél egyből kijött két erős csík.5napja nem jött meg.Enyhe hasi görcsök,jobb és bal oldalt,tegnap elött a mellem nyillalt.Orvoshoz még nem akarok elmenni.Most szerintetek mi van??:(
2012. ápr. 20. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
babás vagy:) ez nem kérdés!pozi teszt az pozi még ha halványan is :) gratula :)
2012. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zsani2012 válasza:
Szerintem biztos lehetsz, hogy terhes vagy.Én az első babámat várom, de amikor tesztet vettem az első kettő ki se mutatta a második csíkot.Másnap újra vettem tesztet és reggel megcsináltam, mert akkor mutatja ki legerősebben. Akkor is halvány volt nagyon, de azt írták a receptre, hogy már halvány csík is pozitívat jelent. Elmentem dokihoz és ő pedig megerősített. A hasi görcsök megmaradnak akkor is ha terhesség miatt nem jön meg...
2012. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan típusú teszttel teszteltél mindig? Velem az volt, hogy először egy clearbluval, ami rögtön mutatta a terhességet, utána egy one minute nevűvel, amin éppen hogy csak kivehető volt a +. Szerintem is babás vagy! Gratulálok!
2012. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))Remélem is.Apával pont tegnap beszélgettünk róla,hogy milyen jó lenne újra babázni.Csak,mivel halvány ,kicsit meginogtam .:(
2012. ápr. 20. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen mindig ugyanazt a márkájú tesztet használtam(Gabriel)
2012. ápr. 20. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Varj par napot es tesztelj ujra, de szerintem allapotos vagy:D

Gratulalok, boldog babavarast!

2012. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, kár pazarolnod a pénzt újabb tesztekre. ÁLLAPOTOS VAGY!! :)


Az én nagyon halovány (csak a fénynél, szemüvegben, jó alaposan szugerálva lehetett látni) tesztemből mára 18 hetes pocaklakó lett! :)


Szívből gratulálok!

2012. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, de az egyre halványodó tesztekből lehet vetélés is, nekem is így volt az első teherbeesésnél, következő már okés volt. Remélem, nálad minden ok!
2012. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!