Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. betöltött kismami vagyok,...

36. betöltött kismami vagyok, és most voltam UH-n és az első NST-n. II. fokon érett a placenta, mennyi időm lehet még hátra?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
A baba méretei most 2900g, BPD: 87mm, THQ:99*107mm. Ez megfelelő?
2008. ápr. 18. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem nagyon lehet ebből megmondani. Én már 5-ször voltam NST-n, a 32. héten II. fokban érett volt a placenta, jóslófájásaim is vannak, de még mindig egyben vagyunk!:) Tegnap voltam 40. hetes. Lehet, hogy egy hét múlva megszülsz, de lehet, hogy még 5 hét is eltelik addig. Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!
2008. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. 39.hétbe vagyok, és a 3.nst-m volt szerdán.A második nst-nél már a placenta II.fokon érett volt.A harmadik nst-n ami most volt szerdán, px2 puha uterus, vagyis a méh teljesen le ereszkedett, és készen áll a szülésre, a babó már teljesen be illeszkedett.A méhszáj még mindig zárt, de erre a doki azt mondta, hogy egy probléma mentes terhesség során a méhszáj közvetlen a szülés előtt nyílik ki,és méghozzá 2 percenként tágulhat.Nekem azt mondta hogy készüljek össze most már teljesen, mert mivel a méh teljesen le süllyedt, a babó feje folyamatosan nyomja a méhszájat, és bármikor kinyilhat.Ha nem akkor jővő héten meginditja mert diabeteses vagyok és nincs túl hordás.Ilyenkor félnek hogy nagy lessz a bab. De a múlt hét hétfőn volt 2750g és 48cm, úgy hogy nem veszélytett ez sem.Úgy hogy még van időd ne aggódj. Én azóta eggybe vagyok,csak mostmár keveset mocorog, de azért jelzi hogy minden rendbe.Jó babo várást 39 hetes kismama
2008. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a szerdai nst-n már 3 perc alatt 6 fájás volt, de még csak pici fájások, én nem éreztem
2008. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a 36. héten II-III. fokban érettet állapítottak meg, elrendelték a heti flowmetriát, ami azóta is folyamatosan határértéken van... A dokim szerint hamarabb fog jönni a baba. Most a 39. hét második felében vagyok, és köszöni, jól érzi magát odabenn. Nem akar kijönni. Szóval ennyit jelent...
2008. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bendzso ***** válasza:
szia, én sem tudom, h mit jelent, illetve menynire kell komolyanvenni ezeket az értékeket, pedig már két gyereket is a "hátam mögött tudok". a lényeg az,h még két hétig tartsd bent, utána már jöhet :0) persze minnél tovább van bent az annál jobb neki, de a 38. hétnél hamarabb ne akarjon kijönni - élvezzétek még egymás társaságát :0)
2008. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!