Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kicsit el vagyok keseredve...

Egy kicsit el vagyok keseredve.17 hetes vagyok, első babás és még nem érzem a babóca mozgását. A placenta mellső falon van és egy pici zsírréteg is van a pocimon. Lehet hogy ezért nem éreztem még?

Figyelt kérdés
Mindenki azt kérdezi, hogy megmozdult-e már. És amikor azt válaszolom, hogy még nem éreztem, akkor visszakérdeznek, hogyhogy még nem, pedig már ideje lenne.
2008. dec. 9. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kisbabás mamák nem érzik ilyen hamar, csak 19-22 hét között. Szóval ne izgulj,én a 20 héten éreztem biztosan.
2008. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogy késtél le.... ez hülyeség. Én 16 hetesen éreztem először. De ez nem jelent semmit. Ha meg mellső falon van a placenta és van egy kis felesleg, akkor előfordúl, hogy nehezebben érzed majd meg, de nyugi, majd megfogod érezni :)

Én amikor voltunk pl. 4D UH-n és a gerincem felé rugdosott a babánk, akkor azt nem is éreztem mivel befelé rugdosott. Lehet nálad is ezt gyakorolja többet.

minden jót.

6 és fél hós kisfiú anyukája

2008. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak az elsőbabásoknál fordul elő. Én most várom a másodikat, és akármennyire is figyelgettem a 21. héten éreztem először úgy, hogy biztos voltam benne, hogy Ő az. Előtte a 20 héten mintha éreztem volna, de az más is lehetett. Úgyhogy ne aggódj! Boldog babavárást!
2008. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Én a 20.héten éreztem először a babám és nem volt zsírréteg a hasamon.
2008. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára már fogod érezni, ne aggódj4
2008. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódjál nincs baj. Nekem is az első babám és úgy igazán csak 22hetesen éreztem a babóm. Nekem is mellső fali lepényem van és hát felesleg is van a pocimon. Hamarosan te is fogod érezni. Szép babavárást.24hetes babás.
2008. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat!

Mindenkinek szép és boldog babavárást

2008. dec. 9. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyanez volt velem!

Nekem még a pocakomat is hiànyoltàk a 15-18 héten......

söt ,mindig riogattak,hogy a baba nem mozdult stb.

Sokat is sirtam feleslegesen.Elöször nekem a 18 héten mozdult meg,egy este,utàna egész 2 hétig szünetelt.

Majd akkor se rendszeresen .

24. héttöl éreztem eröteljesen.

Most a 29 hétben érzem,de gyengébben:)

Ne aggod tul magad

2008. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tolem is mindenki azt kérdezte, érzem-e már, én meg rendesen meg voltam ijedve, hogy én bizony nem, sot azt sem tudom, mit kell éreznem. De mi mást kérdezzenek?

Az elso babát, azt mondják, tényleg késobb érzi az anyuka. En a 20. héten éreztem eloszor.

2008. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolso vagyok: késobb se ijedj majd meg, ha egyik nap lustább lesz, másik nap aktívabb, vagy rendszertelen a mozgása, csak mozogjon. Neki sem egyformák a napjai, pihen is néha.
2008. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!