Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélések többsége hanyadik...

A vetélések többsége hanyadik hét környékén történik?

Figyelt kérdés
Korai vetélésre gondolok. 5-6? vagy később is lehetséges?
2012. ápr. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
12. hét előtt. De nem hiszem, hogy erre van statisztika.
2012. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha sikerült, gratulálok, és ne stresszeld magad ilyesmivel!
2012. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, igazatok van, nem kéne ezen agyalnom, és nem is úgy állok hozzá, hogy gond lesz, mert pozitívan élem meg a terhességet(8hetes), csak foglalkoztat a téma.
2012. ápr. 19. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:

En is 8 hetes vagyok. Attol felek, h a 3 het mulva esedekes vizsgalaton ures petezsak lesz.


Ahogy telnek a napok, hetek, ugy egyre kisebb a veteles eselye.

2012. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 9,a második 10 hetesen ment el..
2012. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Hogy lenne már 11 hetesen (8+3) üres a petezsák. Gondolom már megállapították az élő embriót?! Vagy még nem voltál dokinál?
2012. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztos nem lesz üres a petezsák. Én most voltam hétfőn dokinál és 7 hetes terhesen már 12mm-es a pöttömke. A doki azt mondta minden rendben és én is úgy érzem, hogy midnen ok.
2012. ápr. 19. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem jol fogalmaztam. Voltam 6 hetesen orvosnal, volt szivveres. En attol felek, hogy idokozben halt el verzes nelkul es azota esetleg felszivodott.
2012. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!