Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hét környékén ki hogyan...

18. hét környékén ki hogyan állt a hízással?

Figyelt kérdés
Az bajt jelenthet, ha még mindig tartom azt a 5 kiló minuszt, amit az elején sikerült "összeszednem" a sok rosszullét miatt?
2012. ápr. 18. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de a nőgyógyászod jobban meg tudja mondani.

Én a 15. hétig 3 kiló mínuszban voltam, azóta már híztam is 11 kilót. Most 66 kiló vagyok 173 centivel.

31+5 hkm

2012. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az orvosomhoz majd csak másjus elején kell legközelebb mennem. Amikor legutóbb voltam, akkor minden rendben volt a babával.
2012. ápr. 18. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6-ot fogytam a 16. hétig (addig voltam rosszul..)ÉS 28 hetesen értemel a kezdő súlyom!

A 18. héten még a 6 minusznál voltam!


A babám fejlődik attól szépen,36 hetesen nézték utoljárraakkor volt 3300 gramm!Szóvalnem zavarta hogy Anya nem lett megint bálna...! :)


Minden rendben csak táplálkozz változatosan,és örülj,hogy nem hízol! :)


2 éves kislány (vele 21 kilót híztam)és 37 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 17. hétben vagyok,-1kg-nál vagyok.A dokim azt mondta,semmi gond ezzel.2gyerekes+17hkm
2012. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18. héten -4 kg, most 37 hetes vagyok, a baba lassan 3 kg és nagyon szép hosszú, rajtam 7 kg plusz lett. :)
2012. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 36. hétig egyáltalán nem híztam. Aztán az utolsó 4 hétben 8 kg jött fel, de az is víz volt. Szülés után 6 héttel már 15 kilóval voltam könnyebb. Mielőtt bárki is irigykedne, eleve minimum 20 kg feleslegem van :)
2012. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jajj, az kimaradt, hogy egészséges, 3,5 kilós, 50 centis babát szültem. utolsó voltam.
2012. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17 hetesen meg mindig minuszba vagyok. Pontosan nem tudom mennyivel mert nem tudom hany kg-val estem teherbe. De ma voltam orvosnal es megint fogytam 2 kg-t a legutobbi mereshez kepest. Nekem meg mindig tart a hanyinger es az amit kivanok az is foleg zoldseg meg gyumolcs amik nem igazan hizlalnak. Raadasul tobb km-t is setalunk naponta a fiammal mert jo messze van a jatszoter.

Nekem azt mondta az orvos,hogy egyenlore nem baj de probaljak meg tobbet enni.

2012. ápr. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, hogy itt mindenki olyan csini, sőt...mindenki mínuszban van! Én vagyok akkor az egyetlen, aki pluszba van a 16. héten. Most el is keseredtem...
2012. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Ne keseredj el! Rajtam alapból volt valamennyi plusz, kb 7-8 kiló. Tehát nem voltam vékony,de azért kövér sem. (170 cm vagyok és 85 kilóval estem teherbe, erős a csontozatom, így nem tűnt soha annyinak a kilóm, mint amennyi) Most vagyok 19 hetes és 4 napos terhes ma reggel 80,5 kilót mutatott a mérleg.


Annó a fiammal 78 kilóval kezdtem és 87 kilóval mentem szülni. Vele nem fogytam sokat az elején, mindent ettem amit kívántam (mértékkel) és így lett 9 kiló vége.


Természetesen mindenkinek köszönöm a válszát!


Boldog babavárást kívánok Nektek!

2012. máj. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!