Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm a 17. hetet. Múlt...

Ma töltöm a 17. hetet. Múlt hétvégén apró mocorgást éreztem a a hasam alján. Ez szerdáig volt. Most meg semmit sem érzek. Ugye nincs baja a babómnak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen korán érzed meg először, akkor még egy-két hétig nem biztos, hogy minden nap fogod érezni. Nyugodj meg!
2008. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató választ:).
2008. ápr. 18. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

SZia én is 17+1napos voltam amikor jelzett a fiacskám :), nagyon boldog voltam. Aztán itt a csajok mondták, hogy még egy darabig várnom kell a következőre :(

Viszont most kezdek szélesedni annyira fáj a csipőm, és úgy élvezem, tudom hogy ott minden ok-é bent! Keress más jeleket, engem ez mindig megnyugtat! Boldog babavárást!

2008. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 17 hetesen éreztem először, de akkor még kb 2 hétig nem minden nap. Ne aggódj!

27 hetes kismami

2008. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 15 hetesen éreztem először.Naponta egyszer éreztem egy héten keresztül,majd két nap szünet.Picit aggódtam is.Azóta viszont minden nap érezni.A jelek szerint szinte mindenkinél van egy pár nap az első mocorgások után,amikor nem érzi.Hamarosan szinte fájni is fognak a mozdulatok,de elötte még nagy virgonckodások lesznek odabent.:)30 hetes kismami
2008. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!