Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babás kismamák,...

E61 kérdése:

Második babás kismamák, nektek is volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Nektek eszetekbe jutott már, hogy mi van akkor, ha "ottmaradtok" a második pici születésénél? Többször nyomasztott már ez a kérdés, de még a páromnak sem mertem elmondani!Eléggé nehézkes volt az első és én majdnem ottmaradtam, a pici vákuummal született...4 éves és 23+2 napos kiscsajszik anyukája.Köszönöm mindenkitől a választ!
2012. ápr. 18. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen,eszembe jutott.

Minden terhességnél.


4 gyerekes

2012. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, eszembe jutott, hogy mi van, ha császár után nem ébredek fel az altatásból.
2012. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, hál istennek ilyen egyáltalán nem jut eszembe. Szerencsére nagyon nagyon könnyen szültem az első babámat, bízom abban,hogy ez most is így lesz. Sőt egyáltalán meg sem fordul a fejemben, hogy ne így lenne.

Attól viszont rettegek,hogy a picinek nehogy baja legyen szülés közben/alatt/után:(

2012. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a második és harmadik terhességemnél féltem nagyon.

Az elsővel nem.

2012. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, megsem fordult a fejemben.
2012. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan meg sem fordult a fejemben.

Az első terhességem problémás volt, be is fektettek hetekre. Én ezen aggódok, hogy ha most valamiért be kell feküdjek, ki fog a fiamra itthon vigyázni. Férjem külföldön dolgozik és nagy érvágás lenne, ha ott kellene hagynia a munkahelyét.

Ilyen, hogy ott maradok, soha nem fordult meg a fejemben.

24+5hkm

2012. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Arra jutottam, h mindenki attól fél legjobban a többedik terhességnél, amit az előzőben a legrosszabbnak látott..

Nem állandóan foglalkoztat ez a gondolat, csak néha felerősödik bennem.

2012. ápr. 18. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, megfordult már többször a fejemben nekem is - császár volt az előző, és most is az lesz, eü okokból kifolyólag nem is jöhet szóba más, és itt a műtét miatt még nagyobb a kockázat.

Én beszélek erről a hozzám közelállókkal, és ilyenkor jobb, esetleg avasd be te is a férjed legalább a félelmeidbe, szerintem sokat segít, ha kibeszéli kicsit magából az ember.

2012. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En nekem az elsonél is eszembe jutott. En ugy mentem szulni, hogy elmagyaráztam neki mindent: csekkek befizetési, mi hol találhato és az életbiztosításomat is. O meg leszidott, hogy ilyen hulyeségekre ne gondoljak.

Nehezen szultem. 4,5 kg volt a kiscsaj, szo szerint kinyomták belolem. Akkor azt hittem, hogy ottmaradok az ágyon. De alig várom, hogy másodszor is terhes legyek.

2012. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!