Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9 hetes kismamák, nektek is...

8-9 hetes kismamák, nektek is van ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Két napja észrevettem, hogy az alhasam nagyon feszül. Be van keményedve, de annyira, hogy ha köhögök vagy felállok akkor érzem, hogy olyan mintha érezném azt, hogy ott van a babám. Ráadásul folyamatosan azt érzem, hogy bepisilek, de mire odaérek, addigra alig tudok valamit produkálni.
2011. febr. 14. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, most nézem, hogy ezt nem is ide kellett volna írni. De ha van valakinek tapasztalata várom nagyon.
2011. febr. 14. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen normáli,ezek alhasi húzódások mert nyúlnak a szalagok a méhed körül,és feszül .még tart egy idejig sajnos,(bár nekem jól esett a fájdalom mert tudtam hgoy a babám miatt van).a pisilés meg az elején és a végén is ilyen lesz,most azért mert még ott van a méhed ,ami majd ahogy nöl hátrébb megy és nem fogja nyomni tovább,majd a végén akkor akkora lesz hgoy már mindenhol van és mindig nyomni fogja.én életemben nem pisiltam annyit út szélén bokorban mint terhesen :)
2011. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, most megnyugtattál :-)
2011. febr. 14. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szedj magnéziumot!

Ha ez tényleg keményedés, akkor muszáj mg-t szedni, pl. Magnesii citricit.

A szalagok nyúlása nem jár keményedéssel, az másmien érzés.


3terhességen vagyok túl

2011. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem szedj magneb6-ot és 13 hétre elmulik.Boldog babavárást 14km
2011. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!