Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h babás vagyok? 8 és 9...

Lehet h babás vagyok? 8 és 9 én voltam együtt a párommal. Ma nagyon fáj a fejem, fáradékony vagyok, é mitnha többet pisilnék, ezelött 3-4 nappalszurkált a hasam.

Figyelt kérdés

#fáradékonyság #hasszurka #lehetek babás? fáj a fejem
2012. ápr. 17. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor volt ovulációd? mikor kell megjönnie?

Ennyi idő után még tüneted nem lehet, max. hogy kimarad a menzesz. Ha a 40. napig sem jön meg, akkor tesztelj.

2012. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8-án mult el.Akkor már csak 1 kis barna volt.És 1-vagy 2-án kell megjönnie kb.Tegnapteszteltem de negativ lett
2012. ápr. 17. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagyis a menszi utan voltatok egyutt ha jol kovetkeztete. Leghamarabb az aktus utan 14-16 nappal kell tesztelni,vagy ra 2-3 napra megegyszer,s hanem menszi elmaradasakor. Kicsi az esely de nem kizart.
2012. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze nem kizárt, de ha esetleg nem volt spontán peteérésed, akkor biztos, hogy nem vagy terhes. Menstruáció után kb. 14. napon (attól függ hány napos ciklusaid vannak) van peteérés, ha akkor lettetek volna együtt, akkor több esély lenne a babára.
2012. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!