Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 napos ciklusnál mikor...

35 napos ciklusnál mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés

Ma vagyok az első napon, és most lesz az első próbálkozásunk. kb 33-37 napos szokott lenni a ciklusom.

Nem hőmérőzök, nem vezetek naptárat meg semmi ilyesmi! Csak izgulok h mi lesz :)


2012. márc. 7. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:

rossz helyre írtam ki a kérdést...

Szóval teherbeesés érdekelne:)

2012. márc. 7. 10:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Még annyira az elején vagytok, hogy szerintem semmi hókuszpókuszra nincs szükség. Legyetek együtt 2 naponta, így biztos, hogy elkapjátok a peteérést. Nem feltétlenül középidőben van ovuláció, szóval gyakorlatilag a ciklus bármelyik napján teherbe eshetsz. Élvezzétek egymást! :) Sok sikert!
2012. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a izgalomtól nem fogsz teherbe esni, úgyhogy kezdj el hőmérőzni, mert csak úgy fogod megtudni, h mikor kell.

A ciklus.hu oldalon csinálj diagrammot, és az megmutatja.

2012. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17-21 nap között legnagyobb az esélye ilyen ciklusnál, de pl. nálam is előfordult már, hogy ilyen hosszú ciklus mellett a 10. nap körül volt peteérésem. Ha tojásfehérje szerű lesz a folyásod, akkor mindenképp próbálkozzatok.
2012. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem össze-vissza volt a ciklusom, így minden nap próbálkoztunk, volt, hogy 1-1 nap kimaradt. Következő hónapba már nem jött meg. Amíg próbáltam számolgatni mikor lenne jó addig nem sikerült teherbe esnem.

Eredményes próbálkozást: 37 hetes kismama

2012. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!