Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Háton ne feküdjünk... ez...

Háton ne feküdjünk... ez miért van, és mit okozhat?

Figyelt kérdés

Én még nem hallottam róla, de ezen az oldalon említik.

Vagy egy újjabb hülye babona??? Én háton alszom el....


2008. ápr. 17. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba és a méh súlya elnyomhatja a hasi ereket ami ronthatja a baba vérellátását is, ezért nem javasolják.
2008. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Háton a 30.-dik hét után nem tanácsos aludni mert a baba súlyánál fogva nyomást gyakorol az ütöerekre,és ezáltal lassabban jut oxigén a vérbe és igy a méhlepényen át a picinek is!De ezt te is észreveszed hogy nem lesz kényelmes a háton való fekvés!Én sokat szédültem ha ugy kellett feküdnöm!Szép baba várást!
2008. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

No igen,de magadat úgysem tudos szabályozni alvás közben.Amúgy amikor már nagyon nehéz a pici,nem is lesz kényelmes a hátonfekvés,és ösztönösen az oldaladra fogsz fordulni.

35 hetes kismama

2008. ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket a lányok írtak, az így törvény szerű, de én páldául levegőt se kaptam háton feküdve. Most hogy a méhem teljesen leszállt, így 2 napja vettem észre hogy néha a hátamon alszom bár max 20-30 percet bírok még így is.Pedig már le ereszkedett a méh teljesen.Szóval nekem nem is volt kényelmes, attól függetlenül hogy nem tesz ténleg jót a babónak. 39 hetes kismama
2008. ápr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez kivetelesen nem babona :)

Amit leirtak elottem, pontosan azok az okok.

2008. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!