Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok szedem a...

27 hetes vagyok szedem a magneb6-ot, mégis olyan sokszor bekeményedik a hasam, nem fáj csak kemény! Mindig attól félek, hogy idő előtt meg fogok szülni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 20:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek
2008. ápr. 19. 07:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat keményedett a hasam.Nem fájt,csak kemény volt,meg nem tudtam sokat fent lenni vele,mindig leültem ha tehettem.Én azt hittem ez természetes,így nem is mondtam a dokinak.2-3 hét után még rosszabb lett,akkor mentem dokihoz és megemlítettem neki.Fekvésre ítélt és nospát írt fel 3*2 naponta.Hiába nem fáj nekünk,akkor is görcsöl,csak nem érezzük.Kinyílt a keményedésektől a méhszájam.Azóta sokat pihenek és továbbra is szednem kell a nospát.Persze kifeküdtem az egy hetet amit előírt,így jobb.Beszélj te is szerintem vele,mert nem normális ha sokat kemény.Nekem is hamarabb kellett volna,de azt hittem ez természetes.29 hetes kismama
2008. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!