Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ennyi idősen ha...

Normális ennyi idősen ha naponta többször bekeményedik a méhem?

Figyelt kérdés
20 hetes 6 napos kismama vagyok és 2 napja többször bekeményedik a méhem. Szedem a MAgne B6-ot 3*2 és próbálok sokat pihenni. Két hét múlva kell dokihoz mennem. Keressem fel hamarabb vagy nem kell? Első baba és nem tudom mennyire normális. A bébi mozgolódik rendesen. Köszi a válaszokat előre is.
2010. nov. 11. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én elmennék a dokihoz!
2010. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hívd fel a dokidat. mennyire sűrűn keményedik?
2010. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd fel a dokidat ès ne vàrj mèg 2 hetet!
2010. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap olyan kb 4 alkalommal. Ma pedig eddig olyan 2-3szor. Akkor felhívom valamikor. Köszi a válaszokat. Remélem nem lesz baj.
2010. nov. 11. 13:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én 28 hetes vagyok és tegnap,tegnapelőtt én is keményedtem napi többször,eddig nem is tudtam,hogy ez milyen érzés,de ma sokkal jobb talán 1-2 éreztem.Szerintem front volt,van.Én is kíváncsi lennék ez meddig normális.

Majd írd meg mit mondott az orvos.

Kitartást.

2010. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 25 hetes vagyok, múlt héten voltam a dokimnál. Ő azt mondta, hogy amíg nem több a keményedés napi 3-4-nél, addig nincs baj, nem kell rá szedni semmit, és aggódni sem kell.
2010. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20 hetesen már én is keményedtem magnéziumot írt a doktor, de azt is hozzátette, hogy pár keményedés még teljessen normális. Előző terhességemnél is szinte végig keményedett a hasam és túlhordtam a babót.
2010. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia, én ma vagyok 20 hetes és 3 napos, de kb. 1 hete keményedik az én hasam is, tegnap, tegnap előtt olyan ijesztően, hogy hanyatt fekve szabad szemmel látható volt, hogy összehúzódott, és kb. 1 percig úgy is maradt.(Vékony alkatú vagyok, így minden látszik.)

Főleg estefelé és reggel szoktam érezni, pedig napi 4-600mg magnéziumot szedek ... A Baba nekem is szépen mozog, a doki szerint normális.

Hát remélem, mert engem is nagyon idegesít ...

2010. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd fel a dokit!

Egyébként a fronttól is, meg a magnézium hiánytül is lehet. Én a 21. héten voltam így, plusz még barnáztam is egy picit. Be is mentem a kórházba, biztos-ami biztos. Bent is tartottak 4 napig. Napi 3x2 magneb6-ot szedettek velem. A magnézium, mire használni fog nálad is, olyan 3-4 nap. Ne aggódj, nekem a kórházban azt modnták, a front okozhat ilyet, illetve a 20. héten kezd el igazán nőni a méh. (nekem komolyan annyit nőtt akkor, hogy azt néztem este, hogy reggel óta 2-3 centit dudorodott :)))


Boldog babavárást!

2010. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már jobban érzem magam, de ha el tudom érni a dokim beszélek vele. Egyébként érzem hogy elkezdett nőni a pocakom is, néha szurkál is.
2010. nov. 11. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!