Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ennyi idősen ha...

Normális ennyi idősen ha naponta többször bekeményedik a méhem?

Figyelt kérdés
20 hetes 6 napos kismama vagyok és 2 napja többször bekeményedik a méhem. Szedem a MAgne B6-ot 3*2 és próbálok sokat pihenni. Két hét múlva kell dokihoz mennem. Keressem fel hamarabb vagy nem kell? Első baba és nem tudom mennyire normális. A bébi mozgolódik rendesen. Köszi a válaszokat előre is.
2010. nov. 11. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, légyszi, hogy neked mit mondott a doki!

Köszi előre is!

(Utolsó előtti voltam)

2010. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze megírom majd hogy mit mondott. De sajnos eddig nem sikerült elérnem, holnap megpróbálom majd újra hívni.
2010. nov. 11. 18:08
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ígértem megírom, hogy mit mondott a dokim. A Magne B6 helyett Magnerot tablettára kell váltanom 3*2 naponta és ha nem változna a dolog hétfőn menjek be a kórházba és megvizsgál. De azt mondta nem kell aggódnom. Hát remélem használni fog ez a fajta magnézium,meg persze pihenek is.
2010. nov. 12. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!