Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismami vagyok. Kb 1...

30hetes kismami vagyok. Kb 1 honapja van folyásom. Hol fehér, hol enyhén sárgás. Hol kevés, hol sok. Van amikor 2 napig jön a folyás van amikor kimarad 1-2 napig. Mi lehet ez? Baci vagy ez normális?

Figyelt kérdés
A dokinál 1 vagy másfél honapos idöpontokat kapok és nem tudom,hogy mit tegyek
2008. ápr. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Na erre majd én is várom a válaszokat,mert én is 30 hetes vagyok,velem is ugyanez van,és nekem is csak havonta kell elvileg visszamennem a dokihoz,amiből még van 2 hét,de engem is nagyon foglalkoztat,hogy mi lehet ez???
2008. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én 32 hetes vagyok,és nekem is ilyen folyásom van.Van úgy hogy 2-3 napig sárgás folyás,aztán meg 2-3 napig semmi.Nem tudom mitől lehet,de az orvosom szerint normális.De nekem vannak olyan gondjaim is mikkor a babó nagyokat rugdos megindul belőlem hirtelen olyasmi mint a vizelet,kisebb mennyiségű.Tegnap már énis irtam ide,mert féltem hogy magzatvíz szivárgásom van.Már lassan 4 hete vannak ezek a panaszaim.Orvoshoz én minden 2 hétben járok.Én most sem tudom sajnos hogy mi ez.Nagyon jó volna tudni mitől van.Boldog babavárást!!!!
2008. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis megnyugtatásképpen, ha nem viszket, ég, nem bűzös akkor nincs gond. A szervezet készül a szülésre ahol nagymennyiségű hüvelyváladékot kell termelni. Erre készül a testetek, teljesen normális.

Boldog babavárást kívánok!

2008. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segitettetek ezzel. Boldog babavárást
2008. ápr. 18. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Terhesség alatt a folyás természetes és sajna nem akarlak elkeseríteni, de ahogy előrehaladottabb a terhességed ez még lehet, hogy fokozódni is fog. Nekem is ilyen folyásom van mint amit leírtál, de kb. 1 hete elkezdett csípni és viszketni, a dokim azt mondta, hogy nyugodtam használjam a Canestennek azt a fajtáját, amely tartalmaz 3 db hüvelytablettát és 1 db. krémet kb. 1700.-Ft volt. Tényleg jó volt a folyás sajna megmaradt, de legalább nem mart szét. Boldog babavárást! 38. hetes kismama
2008. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szóltam a dokinak,h a folyás kicsípett! Írt fel kúpot,amit úgy készítenek össze! Mellesleg 10 db-ért 500 ft körüli összeget fizettem!

Szerintem érdemes szólni és a folyás nekem egész végig volt és van! Ez természetes!

Boldog babavárást!

31 heteske

2011. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!