Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy közöljem a a munkáltatova...

Hogy közöljem a a munkáltatoval a babát?

Figyelt kérdés
olyan fura de kicsit félek és ugy érzem mintha én követtem volna el bünt hogy terhes vagyok..ez természetes.a munkámbol adodoan el kell jönnöm minél elöbb táppénzre mert nehéz fizikai melo.és félek nehogy történjen valami a babával.irjatok..ti hogy csináltátok?kedden megyek melozni és 1.-ével már nem mennék..
2008. ápr. 17. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is így éreéztem, mert csak pár hónapja voltam ott.

Pár napig érlelgetetm, aztán összeszedtem minden erőmet, és elmondtam hogy babát várok.

Arra figyelj-nem tudom milyen a munkáltatód, hogy kiskönyvvel nem rughat már ki, de anélkül még talán igen...

Szóval csak bátorság, állj elé és mond meg, hgy nagy boldogság ért:-)

2008. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Ne butáskodj,nem követtél el semmiféle bünt,ez az élet rendje.Mindenképp csak akkor szolj a munkáltatodnak ha már megvan a kiskönyved,általa védett vagy és nem rughat ki.Adhat könnyebb munkát,de ha el akarsz menni táppénzre,menj csak senki sem fog elitélni.Minél elöbb menj el a védőnődhöz,ö kiállitja a kiskönyved és minde ok lesz.Ne aggodj,boldog babvárást és gratulálok!23kismama
2008. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan így leszek én is, ahogy te, ha már összejön valamikor a bébi. Szóval én is félek, meg fizikai munkát is végzek stb... Egy éve múlt már, hogy ott dolgozom, de azt tudom, hogy mihelyt kiderül, hogy babás vagyok, már lépek is!


Sok sikert!!!

2008. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ha nehéz fizikai munkát végzel,akkor minél előbb v. kérd át magad könnyebb monkakörbe,ha lehet.Én 14 hetes vagyok és most jelentettem be,de nem végzek fizikai munkát.Viszont ha olyan a céged(mint az enyém nem teljesen szavahihetőek),én ajánlomom,hogy add írásba is,biztos ami biztos.Pár sor...Vigyázzatok magatokra!
2008. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb beszélj a dokiddal, mert a hiedelmekkel ellentéteben igenis kirúghat a főnököd, csak akkor vagy védett, hogyha táppénzen vagy.Tehát Futás a nődokihoz, vagy a körzetihez/engem a körzeti vette fel előbb táppénzre mert ő ennyire védi a kismamákat és utána adott a nőkodi igazolást/ és akkor szépen a papírral a kezedben csámpázz be a főnöködhöz és közöld vele a boldog hírt.Nem mindegyik munkáltató szemét de sajnos én csak olyat láttam.Hajrá.
2008. ápr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!