Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közöljem vele?

Hogyan közöljem vele?

Figyelt kérdés
1 hete tudtam, meg hogy kisbabát várok, de a páromnak még nem mondtam el. Mert szerettem volna valami meglepetésként közölni. Tippek? Gondoltam rá hogy esetleg egy levelet írok a baba nevében is azt adom át. De nincs, ötletem mit írhatnék bele.
2011. ápr. 24. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem szeretem mikor ennyire meglepit akar vki,mi "együtt "csináltuk a tesztet,és együtt mentünk dokihoz is...
2011. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia Apa!


Most biztos ledöbbentél, nem tudod ki vagyok. A nevemet még én sem tudom, azt majd ti döntitek el anyával.

Még 8hónapot anya pocijában töltök,aztán személyesen is találkozunk. Addig is puszillak.


UH kép:)


Szerinem ez aranyos

2011. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tinker Bell ***** válasza:

Adj neki egy ajándékdobozt, amiben egy pár kiscipő van.


Nem tudom, hogy bírtad eddig... Én azonnal elmondtam volna.


Gratulálok! :)

2011. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek aranyos ötletek. :) Nehezen bírtam, mert nagyon szerettük volna már ezt a kis csodát. Meg szeretném várni a szülinapját és akkor oda adni neki. Nem sokára lesz.
2011. ápr. 24. 21:16
 5/16 anonim ***** válasza:
A levélke nagyon aranyos. Mikor lesz a szülinapja?
2011. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Május 1.
2011. ápr. 28. 19:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Tényleg aranyos a levélke.:) Én viszont biztos nem tudnék ennyit várni. Az első babánk a dokinál derült ki, azonnal elmondtam, a másodiknál meg a pozitív teszttel a remegő kezemben azonnal felhívtam. Szóval minden elismerésem a tiéd, hogy bírod titkolni, nálam a levélke a befutó.:)
2011. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Niktoon ***** válasza:

Az előzővel értek egyet, én hajnalban csináltam pozi tesztet, azonnal felköltöttem, szegény még kómás volt, de örült! :D


Most írok egy párat:

"Azért, mert szerettek, jövök a világra,

Leszek új fény, csillag, szülők boldogsága.

Szeressetek mindig, igaz szeretettel:

A kincsetek vagyok: kicsi kincs, de ember."


" Kedves drága apukám! Ezúton szeretném közölni veled, hogy már pár hete beköltöztem anyukám pocakjába, és alig várom, hogy 8 rövidke hónap után találkozhassunk! Sok puszit küldök Neked innen, a pocakból: szerető kisbabád! "

2011. ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocs az offért! Én elbőgtem magam ezeken a levélkéken, olyan édesek!!! Ezek a fránya hormonok :-))))

28 hkm

2011. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor megszületik egy várva várt gyermek,

Az élet dolgai új értelmet nyernek.

Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,

új fénnyel ragyognak a világra HÁRMAN.”


Én direkt akkor csináltam a tesztet, amikor mindketten otthon voltunk egy napot szabin. Elbitoroltam pár percre a fürdőszobát, és ezt a versikét írtam szemceruzával a tükörre plusz rajzoltam egy szívet, és beleírtam, szeretlek Apa, aláírás: Babuci, alátettem a két csíkos tesztet. Kijöttem, mondtam, hogy meglepetés várja, nézze meg. Hát...nem tudom azt a pár percet leírni. Könnyes volt a szeme, mikor bejött a szobába. Aláfestésként bekapcsoltam a Roxette-től a listen to your Heart-ot. Mindketten nagyon szeretjük. Nem tudom hány percig, de csak néztük egymást, nem kellettek szavak... :) Soha nem fogom elfelejteni...


34 hetes Kismami

2011. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!