Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy közöljem vele? Nem...

Hogy közöljem vele? Nem szeretném meg bánntani

Figyelt kérdés
meg ismerkedtem egy fiuval 24 éves tetszik meg minden nagyon kedves de egy kis gondom van nem mos fogat hogy tudnám neki megmondani hogy moson fogat mert büdös a szája ?
2011. szept. 24. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki irjon ide is
2011. szept. 24. 11:36
 2/6 anonim ***** válasza:

ne találkozz ilyen fiúval...

gusztustalan igénytelen féreg....

2011. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem értem sok fiu ilyen igénytelen fuj :(
2011. szept. 24. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
xd. áááá de cink. szólj rá, vagy hagyd ott. ha még nem ábrándultál ki belőle ettől valamit tegyél hogy fejlődjön a személyisége :D
2011. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen és már lassan 30, csámpásak, rohadnak a fogai de hiába szólok neki nem most fogat, mert szerinte már úgyis szarok és utálja a fogkrém ízét.

Emiatt nem is csókolózunk, meg annyira igénytelenül néz ki... már nem is szeretek vele megjelenni.

Pedig lenne pénze új fogat csináltatni, kocsira, kólára, sörre, cigire van pénz, csak erre nincs...

2011. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy azonnal takarodjál fogat mosni
2011. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!