Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug végére - szept elejére...

Aug végére - szept elejére várók hogy vagytok? Hányadik baba? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok a babához!! Augusztus végére vagyok kiírva 3. baba lesz.már van 2 kislányom és úgy néz ki ő is kislány lesz. Jó egészséget mindenkinek.

2012. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt:) 20+3hetes kismama
2012. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, már érzem a kis manót mocorogni, kisfiú lesz és még mindig émelygősek a napok+néha egy kis gyomorégés. 2. baba az első kislány... :) a fárasdságot és az előző tüneteket leszámítva remekül vagyunk és alig várom, hogy itt legyen köztünk! :)

Minden kismamának gratulálok!

2012. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok, azaz Boldog Babavárást Mindenkinek!!! :D
2012. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én 20 hetes vagyok, épp ma voltam az amniocentézis eredményért, kislány lesz, és a Szofi nevet kapja majd.

Ő már a harmadik baba lesz, van már egy fiam és egy lányom.

2012. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 18+5 vagyunk, nagyon jól érzem magam, kisfiú és máris örökmozgó, első Bébink!

Mindenkinek boldog babavárást, sok türelmet!

2012. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok,első baba és még nem tudjuk, hogy mi lesz mivel vastag a hasfalam és még nem tudták megmondani.Mocorog már kb másfél hete, elég fura érzés. TSH szintem nagyon alacsony lett ezért minden hónapban ellenőriztetni kell majd (vérvétellel).
2012. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20+5 hetes vagyok és úgy néz ki kislány. Én már kb. a 18. héttől érzem a mozgását, jól érzem magam, bár szoktam keményedni ami miatt több magne b6-ot kell szednem. Jó babavárást!
2012. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 E61 ***** válasza:
Sziasztok!Nálunk a második baba jön, ma vagyok 23+1 napos kismama. Augusztus 13-ra vagyok kiírva. Az első csemete 4 éves kislány és a pocaklakó is nagy valószínűséggel kislány lesz...Én vasárnap voltam kicsit rosszul, nagyon szédelegtem 95/65 volt a vérnyomásom, pulzusom meg 120. Azonnal lepihiztem, attól jobb lett. 1-2 émelygésen kívül az elején szerencsére nem volt semmi gondom. Tegnap este, viszont egy picit görcsölt a hasam, de megmondom őszintén, hiába második terhesség nem tudtam megállapítani, h a méhem, vagy a bélrendszerem az...Jövőhéten megyek teljes vérképre.Mindenkinek boldog babavárást kívánok!
2012. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!