Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug végére - szept elejére...

Aug végére - szept elejére várók hogy vagytok? Hányadik baba? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönjük jól vagyunk. :)

Sajnos még nem tudom a nemét a babónka, mivel az AFP-m még mindig nem jött meg. Bár mindegy mi lesz, mert így is azt mondták, hogy nem lehet. Első baba, igen sokat mocorog már.

És ti hogy vagytok? Ki lakik odabent?

18+4hkm

2012. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szia! Nekünk kislányunk lesz, 18+5 vagyok :)
2012. ápr. 16. 14:41
 3/19 anonim ***** válasza:

20 hetesek vagyunk, elso baba, 19 hetesen megallapitotta az orvos hogy kislany, Brigitta lesz a neve. Mar sokat mocorog a kis bogyoka. Nagyjabol a hanyinger elmult, kb. 3 hete, de a tegnap ketszer is hanytam:( nem tudom mi okbol.

Egesz telen nem kaptunk el semmilyen hulest, most azzal kuszkodok: bedugult orr, fejfajas, torokfajas:(, nagyon rossz.

Nagyjabol ennyi..

Kivanok boldog babavarast.

2012. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, ha minden igaz kislány(két orovs is annak látta). A második babánk lesz, az első csemete is kislány!!

Jól vagyunk,nálunk is sokat mocorog a kisasszony, szerencsére én az elejétől kezdve jól érzem magam, nem volt hányás, semmi rosszullét. Bár nap végére lefáradok, az izgága 17 hónaposom gondoskodik róla:):)

2012. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! Nekünk is kislányunk lesz, most taposom a 20. hetet :) hátfájás és állandó fejfájás közepette azért jól vagyunk, köszönjük :) mocorog a kis nunis! van, mikor egy egész órát is naponta. második baba, már van egy három éves "nagy fiam" :) már nincs sok hátra pocakosok! mindenkinek boldog babavárást és sok örömet!
2012. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi 21 hetesek vagyunk. A Nemét még mi sem tudjuk, majd pénteken derül ki. A Hányingeres időszaknak vége, de néha néha azért előjön. A Kis Pocaklakónk sokat mocorog :)

Boldog babavárást kedves kérdező, és mindenki másnak is:)

2012. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Szia!

Mi is 20 hetesek vagyunk. Sokat mocorog a Babszi, és már 4 napja nem hánytam :)(kop-kop-kop) Gyomorégéssel küzdök, amúgy minden szép és jó :)

Neked is minden jót!

2012. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 hetes vagyok, ma kell vissza mennem dokihoz kontrollra, és 80%ban kislányt mondott, elméletileg ma megnézi újra és holnap megyünk 4Dre is! Nagyon remélem hogy nem növesztett kukacot azóta, mert nagyon vágyom egy kislányra! :-) Amúgy első baba, a 15. héttől érzem mocorogni, és kb 1 hete nem hánytam már. :-) Boldog babavárást kívánok mindenkinek!
2012. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Katicabogárka20 ***** válasza:
sziasztok! Gratulálok mindenkinek a picurokhoz. Én augusztus eleji vagyok . Bocsi hogy én is írok de olyan jó a kispocaklakóról beszélni. Jelenleg 24+3hkm vagyok és kislány.
2012. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönjük szépen jól vagyunk így 20+3 hetesen. Sokat mocorog a kisfiam odabent. Péntek óta már érzek gyenge rúgásokat is. :) Apuka után Sándornak fogják hívni, első baba.

Ma voltam méhszáj vizsgálaton, minden rendben (C3000).

Tervezzük a 4D-s ultrahangot. Szerintetek hány hetesen érdemes elmenni?

2012. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!