Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedek naponta többször...

Keményedek naponta többször és fáj a derekam. Magnéziumon kívül mit tehetek? 27hkm

Figyelt kérdés
fél percekre kemnyedek kb 2-3 x de ehhez most jött a derekam is :( dokim elutazott
2012. ápr. 15. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Pihenj nagyon sokat!

Ilyenkor nem érdekes a házimunka meg hasonlók.

Milyen magnéziumot szedsz? Legalább a 250mgosat szedd, de az 500mgos még jobb. Abból is lehet napi 3at.

Ha görcsölnél, vagy véreznél, azonnal kórház, akár itthon van a dokid, akár nincs!

25hkm

2012. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg arentgeteg pihenés!


Magnéiumból,vagy a béresféle az 250 mg-os!

De legjobb a magnerot lenne,az 500mg-os!És rendszeresenha ráállsz napi 2-őre az valószínű elég lesz!De 4*2 a max adagja!De eztmár csak doki mondhatja ki!


Sajna nekem azelső babaám a 31.héten ki akart bújni,onnan tudom!

Most 36hetes vagyok a hugival,még 4 napig szedhetem amagnéziumot tovább nem!


És ha vérzés,vagy rendszeres 30 perceskeményedés akkor kórház!Rögtön!

2012. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Én a 13. héttől keményedtem egyre sűrűbben, volt olyan nap, hogy folyamatosan(!!) kemény volt a hasam, mint a beton. Persze én is rettegtem a vetéléstől, koraszüléstől, aztán jóformán hozzászoktam. Fájt a derekam is sokszor, sőt, előfordult, hogy egyszerre 3 No-Spa-t vettem be, mert olyan hasgörcsöm volt.

Ahogy írták, pihenj minél többet, szedd a magnéziumot. A dokiddal pedig beszélj minél hamarabb, tud felírni gyógyszert, bár nekem az sem használt, ugyanúgy keményedtem azzal is, persze lehet, hogy a méhszájat az nem engedte kinyílni. Ha úgy érzed, inkább menj be ügyeletes dokihoz, ne idegeskedj fölöslegesen!

2012. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket, ráálltam a nagyobb magnéziumra napi 3x és ahogy hazaérek vízszint. A derekamat me elkezdtem kenegetni richtofittal, de ha bedurvul akár ez, akár a görcs, akkor elmegyek ügyeletre, nem várom meg a saját orvosom.

köszi

2012. ápr. 16. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgytudom semmiylen ilyesmi krémet nem lehethasználni a terhességalatt!


Nekem ahátam fájt (alapockám alattszokott becsípődni)És nem kenhettemsemmivel!

2012. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A derekad a megerőltetéstől fáj, úgy gondolom. Tényleg nem szabadna kenni krémekkel.

Ha pihensz, el fog múlni a derékfájás.

25hkm

2012. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!