Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig futottam kb 2 naponta....

Eddig futottam kb 2 naponta. Nem baj, ha továbbra is kocogok kb 3* egy héten?

Figyelt kérdés
Most vagyok 7 hetes, egyenlőre jól esik még.Semmi tünetem nincs, nem vagyok egy élsportoló típus, de nagyon szeretek kocogni, és amúgyis van egy kis túlsúlyom, jó lenne, ha nem kéne abbahagynom a futást. Tudom, hogy a végén már nem fogok tudni, de szerintetek meddig tudok majd kocogni? Van valaki, aki szintét fut?
2012. márc. 26. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az elején futottak, a terhességem meg végig tornáztam/úsztam.

De a doki beleegyezésével és felügyeletével.

2012. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
k=m
2012. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én előtte futottam, de pozi teszt után a doki azt mondta bírjak magammal a 12. hétig és max gyorsgyalogoljak, utána heti egy laza kocogásra álltam át amíg bírtam szusszal, meg úsztam mellette
2012. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet sportolni terhesség alatt, csak figyelj arra, hogy ez ne legyen rossz hatással a kicsire. Válaszd inkább az úszást, sétálj nagyokat vagy akár próbáld ki a terhestornát. Jó babavárást.
2012. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is futottam koràbban és nagyon szeretem.most vok az 5.honap elején,az edzést egyàltalàn nem hagytam abba,mert jol esik és kell a mozgàs.heti 3szor,4szer jàrok terembe,alkalmanként 1oràt edzek.Nekem a vilàgon semmi terhességi tunetem nem volt,szoval a 4.honapig futottam szinte ugyanugy,mint koràbban.mostmàr ugy csinàlom,h kocogok 2perc kocogàs,(futogép 7es fokozat) 2perc gyors gyaloglàs(6.5fokozat,kicsi emelkedovel) és ezt vàltogatom 20-30percig,attol fuggoen,h birom. inkàbb ellipszisezek mostanàba,stepper ill. sulyzos gépek. hallgass a testedre,azt,és addig/ugy csinàld,ahogy neked jol esik,nem amit màsok mondanak!
2012. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!