Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás? Lehetséges?

Magzatmozgás? Lehetséges?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok, az első babámmal. Múlt héten voltunk UH-on, azt mondta a dokim, hogy annyira aktív, rúg-kapál, hogy hamarosan érezni fogom őt. Vannak olyan napok, amikor egyszer-egyszer olyan izomrángás szerűt éreznék, mintha valaki kopogna belülről. Ma reggel torna után lefeküdtem és akkor több alkalommal is éreztem. Szerintetek ez már a kisfiam lehet? Nem tudom, hogy mit kellene éreznem, de ez ma különösen gyanús volt.

2012. ápr. 14. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehetséges! :)Én is 16 hetesen éreztem meg a kisfiamat! :)

Boldog babavárást!

Üdv: 26+4 hkm

2012. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ő lesz az :) Én 21 hetes vagyok szintén első babával, de már én is éreztem hasonlót a 16. héten pontosan. Most már persze sokkal jobban és már látszik is néha, de nagyon aktív és tuti ú volt már akkor is. Boldog babavárást.
2012. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Azaz, ugyanez volt nekem is, a 16. héten, első babával. :))


36 hetes kismama

2012. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már a 15. hét vége felé éreztem ilyen kis "röpködéses" valamit, mintha kopogtatott volna. :)

Ő lesz az, igen!

2012. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, biztosan ő az, este is és már ma reggel is "jelentkezett".
2012. ápr. 15. 08:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki az a "rendes" olvasó, aki lepontozza a nekem szánt válaszokat?
2012. ápr. 16. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!