Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem eleje óta véres...

Terhességem eleje óta véres váladék jön az orromból. Mi okzhatja ezt?

Figyelt kérdés
Most 18. hetemben járok, a dokitól és a védőnőtől elfeljtettem eddig kérdezni. Párásítót használok a lakásban, de orrcseppet eddig még nem mertem.
2008. ápr. 17. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Verzekenyseg - vashiany!

Szedj vasat!

2008. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is végig volt ilyen tünetem.

Nem folyt vér az orromból,de hogyha kifújtam vérzett egy kicsit.

Ez lehet attól,hogy magasabb a vérnyomásod,vagy attól,hogy a terhesség alatt megnő a szervezetben a vér mennyisége és hamarabb elpattannak a hajszálerek.

Szerintem nagyon sokunknak van ilyen panasza.

Ne izgulj nincs baj szülés után elmúlik!

Amikor legközelebb mész a dokidhoz azért kérdezd meg,csakhogy megnyugodj.

Jó babavárást kívánok!

2008. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van minden reggeli orrfújásnál! Szerintem természetes a terhesség alatt a vérbőség miatt.
2008. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. ápr. 17. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
sterymar-t lehet használni. Terhesség alatti vérbőségtől van végig megmaradhat. Ne aggódj, nem baj csak kellemetlen.
2008. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a terhesség velejárója lehet, nekem is sokat "vérzik", ezt úgy értsed , ha törlöm csak akkor, és nekem se nem

magas a vérnyomásom, és vashiányom sincs.

További szép babavárást.

2008. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!