Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol fugg az hogy valaki...

Mitol fugg az hogy valaki nagyon roszul viseli a terhesseget, valaki pedig meg sem erzi hogy terhes?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az emberek nem egyformák
2012. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez is függ a genetikától, akinek édesanyja, lánytestvére ramatyul viselte a terhességet, akkor nagy valószínűséggel ő is így lesz.
2012. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én erre azt válaszolom,hogy sok közte a különbség:)Én például az első 10 hetet meg sem éreztem,de utána jött minden ami rossz.Hányinger est(nem reggel),Székrekedés(napokig)meg még sorolhatnám:)De nem baj kibírom.Remélem neked könnyebb lesz.
2012. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor en nagyon kulonbozok mindenkitol,mert en mikor terhes vagyok eletem legnehezebb idoszaka,hanyinger(olyan szinten h.a boltba 1 vasarlon megerzek valami kellemetlen szagot,es osszehanyom magam)hanyas,szedules,mindig ehes vaagyok,de nem birok megenni semmit stb...van 1 gyerekunk de ha bele gondolok kov.terhessegbe a hatamon felall a szor,pedig nagyon szeretnek 2 babat,csak emiatt elmegy a kedvem!
2012. ápr. 13. 17:42
 5/11 A kérdező kommentje:
anyukam az elejen kicsit hanyingerezett de nem volt veszes ,de aztan neki is elmulott,szoval nem ra utottem,es senkire sem a csaladban...
2012. ápr. 13. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez terhességenként is változhat.


Én az első babával semmi rosszullétet nem tapasztaltam. Most a másodiknál bepótolhatom az előzőt is, mert egész nap megállás nélkül émelygek és hányok, ha mégsem, akkor szédülök. A kicsi remekül fejlődik, minden rendben van vele. Semmit nem csinálok másként mint az elsővel, nem vagyok sokkal idősebb sem (2 éves a "nagy"), nem lettem lustább és kényesebb sem és most mégis ennyire megvisel.

2012. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam is más volt a két terhesség, az első babámnál vígan voltam, jöttem-mentem, stb. Se egy keményedés, se jósló, semmi. Még a szülést is könnyűnek mondanám. Most viszont, a második nagyon más, fáradok, lihegek, nem bírom a terhelést, és még a derekam is ropog... Olyan jóslóim vannak néha, hogy csillagokat látok, és nem tudok aludni sem. Lehet, hogy számít az is, hogy az elsőnél 26 éves voltam, és fiú babánk lett, most 30 vagyok, és kislányt várok.
2012. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az elsőnél egy rosszullét sem volt,viszont 4 hetesen véreztem...14. hétig fekvés:(

A közepe asok keményedésen kívül nem volt durva,de 31 hetesen beindult...ugyan visszatrtották,de megint az idegeskedés...Végül időre született,de annyit feküdtem amennyit csak bírtam!


Úgy vágtunk bele a másodikba,hogy nem lehet mégegyszer ugyanolyan rossz....

Hát rosszabb lett :(


16 hétig hánytam fogytam 6kilót,deezkonkrétan nem zavart (mert azt mondják így nagyobb az esély hogy nincs vetélésveszély,és ugye mi attól tartottunk megint)

Aztán19 hetesenbegörcsölt a vesém,8 nap kellett az orvosoknak,mire megegyeztek,hogy tényleg ababa nyomja...Így műtét vesekatéter...Onnantól 3 hónapig folymatos húgyúti fertőzés:( napi4 liter folyadék,5 percenként sírva pisi,állandóan orvos...Iszonyatos fájdalmak...

33 hetes voltam mikor eltávolították,Na én azóta vagyok jól...

Méga 35. hétenmegtréfált,mert bevizesedtem...Féltünk,hogy megint kórház lesz,de ez is a vesém miatt van...Ígycsak gyógyszer kell,meg diéta...


Szóval nekünk nem lesz több gyerekünk!


Ja a második alatt a pajzsmirigyem is rosszul működik,de állítólag ez is visszaáll,ha megszületik amásodik kislányunkis!



Én pedig csak reménykedem,hogy megint szép szülésem lesz,ha már a terhesség megint ramaty lett :(


Demégegyszer nem leszek várandós az tuti!

2012. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első kettőt végig hánytam. Már négykézláb másztam a mosdóba. A harmadik hónapban le sem tudtam tagadni, hogy terhes vagyok. Szépen kerekedett a pocak. A harmadikat észre sem vettem. Az elején a teszt sem mutatta ki. A 18. héten derűlt ki, amikor rákszűrésre mentem. Addig 2 kg fogytam is és a nadràgok is kényelmesek voltak, amit addig hordtam. Kb. 10 hetes terhess lehettem amikor gerinc műtétem volt. Soha nem hittem volna, hogy nem érzek egy terhességet. Szerencsére egészséges babánk lett.
2012. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező...nem tudom mitől függ,de azt tudom h nem a genetikától függ ,nem a kórtól és nem a baba nemétől,mert ugyanannak a személynek van könnyű és nehéz terhessége.

Nekem 4 terhességem volt,hol rosszul voltam,hol nem.

Én inkább a fiukkal voltam rosszul,de a húgom a lányával...tehát ????

Talán a fiúkkal rosszabbul viseljük...de lehet csak én.

Gondolkodtam én is sokat ezen hát talán függhet h mennyi és milyen vitamint szedsz...nem tudom,de ha megtudod akkor kérlek írd meg nekem is.

2012. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!