Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj hogyha terhesen heti...

Baj hogyha terhesen heti 3szor 5 percet szolizok?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint nem árthat.
2008. ápr. 17. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Régen én is jártam, de most már nem megyek, a babának tényleg nem árt , de csak az elején. A kismama bőre viszont májfoltos lehet, és ez később sem múlik el.
2008. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nem tudom...én biztos nem szoliznék a helyedben, a neten is rengeteg olyat lehet olvasni, hogy a szolival, szaunával felmelegíted a pocakodban a magzatvizet, tehát" felforralod" a babát, ezért egyáltalán nem ajánlatos a szoláriumozás. Még a napra sem szabad, napozókrém nélkül kimenni. Nekem ezt mondta a nőgyógyászom!20 hetes kismama
2008. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

erről nagyon megoszlanak a vélemények.

álltalában a felmelegedés / magzatvíz melegedés mint láznál / miatt nem javasólják.nekem a kozmetikusom / van szoligépe / azt mondta nem engedi be a kismamákat.mondjuk én nem is mennék be :S

de ha bízól a dokidban...

boldog babavárást

2008. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már jön a jóidő, inkább süttesd magad a napon. Persze ezt sem szabad túlzásba vinni, de jóval egészségesebb a szoláriumnál. Hány hetes vagy?
2008. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is jártam szoliba,de terhesen azért nem mennék.szerintem sem valami jo a babának!én inkább lennék hofehér 9 honapig de fontosabb lenne számomra a babám egészsége.de nem vagyunk egyformák.
2008. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mennék én a napra szívesen, de a 7. emeleten elég nehéz.
2008. ápr. 17. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi erővel akár dohányozhatnál is, egyik sem jobb a másiknál... Forró vízben tilos fürdeni, de szolizni lehet...hol hallottál ilyet?

Egyébként mindenki maga joga eldönteni mit vállal be és mit nem! Ha neked ennyire fontos... Kb annyit árthat mint az alkohol vagy cigaretta, csak persze más módon. Ettől függetlenül valószínüleg semmi baja nem lesz a babának.

2008. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Mivel vegyesen hallani a véleményeket erről, nem bizonyított, hogy árt, de az sem, hogy nem, ezért én a helyedben inkább nem mennék.
2008. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sok helyen olvastam, hogy még a napsütésre is vigyázni kell kismamaként. Szerintem, ne kockáztass!
2008. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez olyan, mint amikor a huje vedono azt mondja, hogy dobjuk ki a macskat, mert terhes lett az ember lanya...

5 perc alatt nem melegedik fel a magzatviz, foleg nem forr fel :D

Fel ora alatt se. A napon se.

Mikor nagyterhesen arattak az asszonyok 35 fokban napi 8 orat, nehogy mar 5 perc szolin miatt felleotlennek kialtsunk ki valakit.

A Balatonparton latott csalados kisgyerekes kismamak akik egesz nap jatszanak a gyerekekkel, nagy pocakkal, azok meg nem "forrnak" fel ugy?

Enyem orvos engedi ezt is, egy aranyszabaly van: MINDENT MERTEKKEL!

2008. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!