Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segíteni fog a Duphaston?

Segíteni fog a Duphaston?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttük a 6. hetet, eddig nem volt semmi probléma. Tegnap reggel éreztem, hogy baj lesz. Aztán fél 10-kor elkezdtem pecsételgetni. Gyorsan mentünk az SZTK-ba, ahol 8 mm-es volt a petezsák. De ma reggelre már nem feszül a mellem, és továbbra is vérzek, görcsölgetek!!! SEGÍTSETEK! VAN MÉG REMÉNY???
2008. ápr. 17. 11:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!! Annyira megnyugtatóak a szavaitok!! Kezdek reménykedni!!!
2008. ápr. 17. 11:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy másik kismamának írtam az előbb, hogy nekem mi segített ebben a helyzetben. Neked is leírom, hátha segít egy kicsit: Amikor engem a legjobban hatalmába kerített a kórházban ( vérzés miatt),a félelem én kiírtam magamból a negatív gondolataimat. Azokat is, amiket soha senkinek nem mondanék el, még magamnak is nehezen.Utána oldalakon keresztül csak annyit írtam, hogy MINDEN RENDBEN LESZ!! És úgy is lett!Nekem nagyon sokat segített, mert úgy éreztem könnyebb lett a lelkem és megszabadultam a bajoktól.

A 19 hetes kismama

2008. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugye megírod holnap, hogy mit mondott az orvos?
2008. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Persze, megírom! Remélem, jó híreket írhatok!!!

KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER!!!


Majd ugyanilyen kérdés alatt írok, jó?

2008. ápr. 17. 11:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Várjuk és szorítunk! Minden rendben lesz!! :))
2008. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét! Szorítunk!
2008. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!