Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segíteni fog a Duphaston?

Segíteni fog a Duphaston?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttük a 6. hetet, eddig nem volt semmi probléma. Tegnap reggel éreztem, hogy baj lesz. Aztán fél 10-kor elkezdtem pecsételgetni. Gyorsan mentünk az SZTK-ba, ahol 8 mm-es volt a petezsák. De ma reggelre már nem feszül a mellem, és továbbra is vérzek, görcsölgetek!!! SEGÍTSETEK! VAN MÉG REMÉNY???
2008. ápr. 17. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szoritok Nektek, szedd a Duphastont es fekudj, fekudj, fekudj!
2008. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pihenek! De csak beszélek hozzá, simogatom, hogy maradjon velünk. Félek, hogy már semmi értelme... Másfél év után végre teherbe estem, és csak 1 hétid örülhettünk neki...
2008. ápr. 17. 11:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm volt így és semmi baja nem lett a babának! Én 12 hetesen és 14 hetesen véreztem. Egy ideig nem bíztam már semmiben és senkiben, de már elmúlt teljesen és most minden rendben. Szorítok és is értetek és kitartás! 19 hetes kismama
2008. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vérzett és görcsölt is?????


TÖRTÉNJEN VALAMI CSODA!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. ápr. 17. 11:19
 5/16 anonim ***** válasza:
En is igy panikoltam par nappal ezelott,egesz ejjel nappal sirtam,nem tudtam abbahagyni,azt hittem baj van.. felfaztam es tobb napig fajt a hugyholyagom..meg mindig..nagyon feltem1a mellfajasom egyik naprol a masikra mult el es semmit nem ereztem hogy babat varnek..azelott meg vegig hanyinger meg minden..tegnap voltam a dokinal 9 hetesek vagyunk,es lattam hogy a baba szive dobog!!!egy kis foltocska...a gorcsoles nekem is volt azert hittem hogy baj van..nem kell egybol rosszra gondolni!van aki vegig mensizik a terhesseg alatt vagy csak elotte verzik..en ugy latom hogy neked nincs mitol felni...nyugodj meg!boldog babavarast!
2008. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok neked. Tudom mit érzel, tavaly előtt én is vesztettem el babát 8 hetesen. Feküdj rengeteget, egy tányért se emelj meg. Nyugi, nincs veszve még semmi. Mikor mész újra dokihoz? Ird meg, mi történt.
2008. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm is 5-6 hetes korától vérzrtt, nem kicsit, nem pecsételő vérzéssel, hanem nagyon és sokáig! Teljesen feladta, pedig régóta vártak a babára. Görcsölt is. Vigasztaltk, de nem mert bízni. Most 17 hetes egészséges kismama. Én a későbbi vérzéssel (12,14hét)kórházba töltöttem 1, majd 2 hetet és itthon is csak pihenhettem, de akkor is szurkált, görcsölt. Azt mondták, méllyen fekszik a méhlepény a méhszáj közelében és így érzékenyebb a kissebb mozgásra is, de a babának ettől nincs baja.
2008. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Holnap este megyek a saját nő nődokimhoz!!!

RETTENETES EZ AZ ÉRZÉS!!!

2008. ápr. 17. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt tényleg csak az tudhatja, aki átélte. Én sem kívánom senkinek. Bízni kell és hinni, hogy semmi baj nem lesz.
2008. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
NYUGI!!!! Nem lesz baj! 1-2 hét múlva szívhangja is lesz! Ha történt volna valami, akkor már petezsák sem látszana. A tünetek pedig minden nap másak, hol erősek, hol gyengébbek!
2008. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!