Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy ennyire fáj a a nemi szervemnél a csont?

Figyelt kérdés

Menni is alig tudok,a gatyámat is alig bírtam felvenni!

És még egy kérdés,a hasatok ilyenkor már elkezdett leszállni?-mert nekem úgy tűnik mintha most lejeb lenne mint szokott!

Hétvégén töltöm a 34 hetet.


2012. ápr. 12. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, nekem is fájt, nem is kicsit...néha menni sem tudtam, úgy fájt.

A pocakom amúgy épp ekkortájt ment kicsit lejjebb, bár úgy igazán nem ment le teljesen, végig eléggé fent volt szerintem. Viszont azt észrevettem, hogy jobban tudtam lélegezni a 34-35. héttől kezdve, amikor kicsikét lejjebb ment a hasam. :)

2012. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd meg őrültem,úgy fájt a szülésig!
2012. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon fáj,alig bírok néha vánszorogni. :( 31 hetes vagyok
2012. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Fúrja magát lefele a baba, súlya is van már, feszít, szóval igen, természetes. De nagyon kellemetlen... (nekem is van olyan hogy nem bírom felemelni a lábaimat)

38 hkm.

2012. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én babóm pluszban még lejeb is van! :(

Remélem ezért nem fog előbb megszületni!

Kitartás Nektek is.

2012. ápr. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!