Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hét körüli kismamák hogy...

14 hét körüli kismamák hogy vagytok? Gömbölyödik már a pocakotok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

szépen gömbölyödik olyan kis formás:) elég rosszul sajnos az üres kenyéren kívűl más nem csűszik le hányás, hányinger, gyomorégés....remélem lesz jobb is?!!!????

te hogy vagy?

2012. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi jól vagyok,nekem kezdenek elmúlni a hányingerek...Az a jó hogy én egész eddig birtam enni mindent,csak reggel voltam rosszul.Még híztam is!Nekem is kezd kerekedni a hasam
2012. ápr. 12. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, 13+3 vagyok, 3. baba kis korkülönbséggel (1,5 éves, 3 éves), úgyhogy nagy a hasam, kb mint előzőekkel 20 hetesen.

Jól vagyok, pár hét hányinger volt, pár hét fáradtság, de ezek már elmúltak, nem érzek semmit, tele vagyok energiával.

Ma megyek genetikai uh-ra (sajnos ilyen későn kaptam időpontot) és kombinált teszt vérvételre. Izgulok és nagyon várom :)

2012. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok!na nekem még tart a fáradtság,bár a hányinger már nem.Boldog babavárást!!!!
2012. ápr. 12. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 14+3hetes terhes vagyok.

Túlvagyok az első vérvételeken amiknek az eredményét tegnap kaptam meg, a Down-kór szűrést is megcsináltattam, az is tökéletes :) Jövő kedden megyek a dokimhoz, utána héten AFP vérvétel. Remélem ott is minden rendben lesz.


Nálam elmúltak a rosszullétek, most néha feszül a hasam ami kellemetlen, és egyszerre alig tudok normális mennyiségű kaját enni, inkább többször eszek keveset.

Mióta terhes vagyok fogytam kilót.


Gömbölyödik? Hááát, eleve volt egy kis pocim, nyilván most ez már akkora, hogy nem tudom behúzni mint régen :) De kifejezetten még nem olyan formás, de Én észreveszem hogy nőtt :)

2012. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok, szóval 5kilót fogytam.
2012. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!