Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit husibb de nem kövér...

Kicsit husibb de nem kövér kismammák mikor vettétek észre a pocakotok növését?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok egy kicsi hasam mindíg volt most viszont megváltozott a formája és nagyobb is lett.Ez puffadás lehet vagy ez már a terhességet mutatja?
2011. nov. 28. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. héttől látszott, hogy az már nem "husis" pocak, hanem babás :-)
2011. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hat en a hasam valtozasat nem vettem eszre csak azt hogy alig birom begombolni a farmerom.....mondjuk en 70kg-val kezdtem a terhesseget es 1.61cm vagyok nem volt rajtam olyan sok..... amugy nalam a 18. hettol mondogattak hogy te terhes vagy>??? most vagyok a 40. hetben es nincs nagy hasam ... de ezt alkata valogatja konnyu terhesseget ...:D
2011. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rajtam már látszódott a 3. hónapban. Persze nem volt feltűnő, de idegen szemek egyből kiszúrták, ismerősök nem...

Most is 3 hónapos vagyok és én látom a különbséget, de az ismerősöknek még nem egyértelmű.

2011. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13-14. hét között már látszott nekem is :) /177 cm, 75 kg/
2011. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 18.héttől lett egyértelmű, ha szűk felsőt vettem fel, addig be tudtam húzni. Most 21 hetes vagyok, de pulcsiban még most sem látszik, és a nadrágjaimat is csak 1-2 hete kezdtem el nem begombolni. 4 kg-t híztam, 174/82
2011. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kb a 25 hét kürül kezdett el nőni a pocakom,addig csak olyan volt mintha jóllaktam volna,nem is hitte el senki hogy terhes vagyok.Most 27 hetes vagyok de pulóverben még mindig nem látszik,csak szűk pólóban.Nem híztam még semmit.
2011. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!