Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs elszámolva? Tegnap...

Nincs elszámolva? Tegnap voltam dokinák, aki 4 hetes terhességet állapított meg, a babám 4,2 mm. Az utolsó mensim első napja márc.6. vagy 7. (nem tudom sajna pontosan)

Figyelt kérdés
Akkor már nem legalább 6 hetesnek kellene lennie?A dokitól is kérdezhettem volna tudom, de annyira örültem, hogy nem is volt eszemben.A 4 hetes biztos, hogy orcosiértelemben annyi, mert a méretei is azt igazolják, na és még nincsen szívhanja. Köszia válaszokat.
2008. ápr. 17. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2008. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Ha szabályosak a ciklusaid, akkor az utolsó mensid 1. napjától számítva 5 hetes vagy. Gratulálok!
2008. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a petezsákod 4,2mm?Nekem 4 hetesen csak petezsákot mutatott a doki,6dik hét után láttam egy pontot a petezsákban és az volt a baba.Utána hallottam a szivhangot.
2008. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De valószínüleg a peteszákom annyi, de szebb, ha babát mondok.
2008. ápr. 17. 09:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Petezsák akart lenni
2008. ápr. 17. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
szia..nekem márc 13,-án volt meg utoljára.voltam uh-n.pontos adatot nem mondott csak azt hogy még nagyon csepp.jövö hétfön kell visszamennem..nagyon várom.szeretném ha irnál priviben hogy megbeszéljük a tapasztalotokat..ha gondolod.-.vagy msn-en..nikianya18@citromail.hu...azt tudom hogy a szivhang még korai..de szerinted az enyém mekkora lesz hétföre?utolso menzitöl számolva akkor leszek 5 hetes és 4 napos..szerinted..irj mailt
2008. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
www.naptarak.com
2008. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tuti nem a babád 4,2 mm, mert az már egy 6 hetes terhességnek fele meg.

Nekem márc. 5-én volt meg utoljára, babócát a húsvéti nyuszi hozta, most 5 hetes vagyok és a 12 mm-es petezsák látható még csak (nekem), de az orvos mutatta a 1,9 mm-es kis szikhólyagocskát, amiből babóca lesz.

Egyébként meg a ciklus hossza határozza meg hány hetes is vagy, mert ha 28 napos, akkor 5 hetes, nekem viszont hosszabb, így én csak 4. Papíron persze én is 5 +/- 1 hét. De én tudom, hogy csak 4. :)

2008. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia, a petezsákom 4,2mm tudom csak nekem szebb, ha babaát mondok. Nem 28 naposak a ciklusaim, akkor biztos azért lehetett, hogy a doki így számolt. Köszi a válasz, boldog babavárást!
2008. ápr. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!