Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előbb hirtelen megrántottam...

Az előbb hirtelen megrántottam magam úgy hogy rendesen éreztem hogy a hasam is megmozdult/megrándult. Egy kicsit bele is fájdult. Lehet valami baj ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem akarok fárasztó lenni de egy kicsit megilyedtem.Nagyon remélem hogy nem lehet semmi gond.Előre is köszönöm azoknak akik válaszolnak!!

19 hetes km.


2009. jún. 18. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ördög nem alszik de reméljük nem lesz semmi bajotok,de ezentul kerüld a hírtelen mozdulatokat és nehéz dolgokat se emelgess.
2009. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál!

Egy alacsonyabb helységben voltam és elfelejtettem és ahogy ki akartam egyenesedni picit bevertem a fejem és reflexszerűen rántottam meg magam.

2009. jún. 18. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem először 6 hetesen fordult elő, hogy megrántottam magam, nagyon megijedtem, mert egy-két órát fájt utána az alhasam. Olyan érzés volt, mint amikor az ember vádlija begörcsöl, és még utána is sajog egy ideig. Most 14 hetes vagyok, azóta is előfordult már ilyen, főleg éjjel, amikor átfordulok. Szerintem ez normális valamennyire, biztosan jóval érzékenyebb ilyenkor a méh. Persze azóta a hirtelen mozdulatokat én is próbálom kerülni. A terhesség alatt kiderült, hogy van még egy izom, amit az ember meg tud rántani. :-) Mindenesetre én nem fordultam vele orvoshoz.
2009. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!