Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viselitek az otthonléte...

Hogyan viselitek az otthonlétet? Mit csinátok, mivel kötitek le magatokat?

Figyelt kérdés
Én a 17.hétben vagyok.6 hetessen kiderűlt a pici.PCOS-em van,kicsit véreztem is,veszélyeztetett lettem és 2-3 hét műlva már nem is dolgoztam.A szüleimnél lakunk,de külön vagyok egész nap,mikor a férjem hazajön olyan nehéz vissza állni a beszédre meg ilyesmi.Mit csináltok egész nap aki hasonló cipőbe jár?
2009. jún. 18. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kórházban feküdtem egy hetet a 16-ik hétben fellépő vérzés miatt (mélyen fekvő méhlepény), akkor olvastam és rengeteget kézimunkáztam.

Később kötöttem, varrtam a babának mindenféléket, a foltvarrós takarót, pl., most is használjuk, 3 évvel később. Nemezeltem, csináltam játékokat.

2009. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én már az 5 héttől itthon vagyok veszélyeztetettként!

eleinte nagyon unatkoztam és rossz volt,de mostanában feltalálom magam főzöcskézem finomakat néha takarítok mosok

kimegyek a kertbe ,kiülök ak is székembe ,olvasok,tv zek

néha ha nagyon fáj a fejem alszok 1 órácskát!És várom ,hogy a párom hazaérjen!16 hetes kismami

2009. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 24 hetes vagyok, kb az 5-6. héttől táppénzen, szintén veszélyeztetett terhes vagyok, mert az elején volt egy kevés vér, és én is PCOS-s vagyok, volt már vetélésem.

Az első 12 hetet majdhogynem végig feküdtem itthon, akkor dvd, internet. Aztán mostanság sokat bújtam az internetet, megnéztem az összes babakocsit, honlapokat, babacuccok után kutatva, hol mennyibe kerül. Komolyan mondom, a legnagyobb feladat a babakocsi volt, mire végigböngésztem többször hogy melyik milyen, nekem milyen elvárásaim is vannak...de múlt héten megvettük az "igazit".

Azon kívül a háztartás - főzés, mosás, vasalás, takarítás... - amit kell, illetve anyukámékhoz megyek ki vagy ők jönnek, barátnőzök mert van aki nemrég szült így nála babázok, sétálok, szerencsére mindig van elfoglaltságom és ritka ha unatkozom.

Te mit csinálsz? Miért nem mész át anyudékhoz?

2009. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval hogy is mondjam anyuék tündérek de kicsit idegesítenek néha.Tudod az a sok aggódás.Én is netezek sokat meg most itt a nyári szünet és a nővérem fiára vigyázok,10 éves és igen szórakoztató de ráragadt az annyáról és a mamáról az aggódás.Beárúl a kicsi rosszaság ha szerinte olyat eszem amit nem kéne vagy ha szénsavassat iszom de imádom őt.Elkeztem a pocakosnaplót vezetni.
2009. jún. 18. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Előző terhességemnél a 20.héttől voltam otthon, egyedül.

Férjem reggel 5kor ment melóba, este 7kor ért haza. Totál egyedül voltam, szüleim 100km-re. A közeli rokonokkal nem volt jó a viszony, miután megtudták hogy babát várunk(irigykedtek és unkók lettek). Barátnőim, ismerőseim ott nem voltak. Szóval, beszélgetni senkivel nem tudtam.

Én pihentem, minden nap főztem (amúgy hetente 3szor szoktam), olvastam, rejtvényt fejtettem, interneteztem, és játszottam a számítógépen. Na meg tervezgettem a babaszobát:)

Most 17 hetes vagyok, és nem unatkozok:) a 15 hónaposom elszórakoztat.

2009. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!