Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4,5kg-ot híztam eddig.32hetes...

4,5kg-ot híztam eddig.32hetes vagyok. Nem kevés?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
hány kg vagy ?mert attol is függ .
2008. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vékony vagy telt? mert a dokim szerint az nem mindegy
2008. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
92kg-ról indultam, elég duci vagyok
2008. ápr. 16. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ha az eredményeid jók és a babával is minden rendben örülj neki, hogy csak ennyit híztál. De még van hátra elvileg 8 hét és volt olyan akinek az utolsó hetekben ugrott meg a súlya.

Szóval szerintem ne izgulj.

2008. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha 92ről indultál akkor egyáltalán nem kevés! Ügyi vagy, csak így tovább!!! :) A baba úgyis elszív mindent amit akar!
2008. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez tényleg nem kevés! általában az ugy van hogy ha vékony sokat hizik ha telt akkor nem.Ne félj szoltak volna ha kevés lenne!

meg volt egy ismerősöm és 6 honap alatt 6 kg-ot hizott ez sem sok ,de 110-rol kezdte és befektették a korházba 4 naspig és diétáznia kellett.

2008. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!!!

A barátnőm is "duci", és 7 kilót hízott a terhessége alatt! Igaz, ő végig hányta a 9 hónapot! Ha baj lenne, szólt volna a doki!!

2008. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a babával minden ok, akkor a világ egyik legszerencsésebb kismamája vagy.

De jó neked!!!!!!

Boldog babavárást!!!

2008. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem igaz hogy ha valaki vékony akkor többet hízik ha ducibb akkor meg kevesebbet. Ez tök alkat függő.

Itt vagyok pl. én 60 kilóról indultam és még csak 4 kilót híztam, most vagyok 27 hetes. Minden terhes ismerősöm, vagy aki nem rég szült " utál" is ez miatt. Pedig csak féltékenyek szerintem.

Ha nem teszel az ellen hogy hízzál akkor ezt tök normális súly. Úgyértem nem koplalsz vagy ilyesmi, mert az árt a babának.

2008. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó.És a hízás abszolut nem alkatfüggő..Én 30hetes vagyok,és kb 2kilót híztam.Az előző terhességnél még még ennyit sem....És semmi bajunk..
2008. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!