Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes vagyok és rettenetesen...

24hetes vagyok és rettenetesen marja a sav a torkom, mit javasolnátok rá?

Figyelt kérdés
Éjszaka kezdődött és most is tart,már nagyon rossz:(
2012. ápr. 10. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Rennie, hideg tej, víz, háztartási keksz nekem ezek váltak be.
2012. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tej vagy rennie...ha tartósabb marad a dolgok akkor salvus víz
2012. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 34. hétben és nekem talán egy hete hogy jelentkezett, de tudom hogy nagyon rossz. Én azt tapasztaltam hogy a tej csak ideig óráig jó, mert aztán újból marja...én joghurtot, kefírt szoktam rá enni ha van háztartási kekszel, és általában segít. Eleinte csak este jött, de később már napközben is.
2012. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm mindent kipróbált (víz, tej, rennie, keksz stb), és azt mondta, az alma a tuti. Persze nem savas fajta, hanem sima édes. Sőt, azt mondta, legjobb a sárga golden vagy vmi hasonló. Nekem talán 3-4x volt sok savam, akkor kipróbáltam, és tényleg bevált. De a csajszi tényleg így húzott le legalább 6 hónapot!
2012. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem a tej abszolút nem vált be pl. ha este ittam tejet, vagy valami tejterméket ettem, akkor biztos, hogy éjszaka nem sokat aludtam a sav miatt. Viszont a keksz az segített, és a konzerv ananász leve... :-)


33 hkm

2012. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a savanyúkáposzta lé tiszta lúg, ami semlegesiti a savat. Nem csak a másnaposok szeretik emiatt a savanyú káposztát, hanem kifejezett enyhules terhesen. lehet venni 100% osat azt hiszem sparban, vagy hol. amikor bajod van, gurits le egy-fél decit. A citrom is szintiszta lúg, ezért teszik teába, hogy kiiktassa a csersavat.
2012. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Salvus víz.
2012. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 11. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Sajnos nekem a baba előtt is sok volt a savam.

Én már szinte minden tanácsot kipróbáltam és semmi nem használ csak egy rövid ideig/negyed óra félóra/.Azt mondta a védőnőm hogy sajnos van ilyen aki így csinálja végig és semmi nem használ :( ráadásul most lecserélte a dokim a MagneB6-ot mert keményedett a hasam és amit most szedek rá attól még több a savam.Hát ez van a babért mindent.Főleg hogy nyolc évet vártam rá és volt egy vetélésem is előtte. Győzködöm magam hogy majd jobb lesz :) pedig ahogy nő és kevesebb lesz a helye ez rosszabbodni fog :( :) kitartás,megéri.Én már alig várom hogy magamhoz ölelhessem.


27hetes kma

2012. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!