Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagy, egész eddig kb...

12 hetes vagy, egész eddig kb a 7 héttol végigkisírtek ahányások rosszulétek és most hirtelen semmi. Ez normális? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tegnap érezetem egy kis olyat mintha huzodna a méhem, ez az elso terhességem...ha tusszentettem akkor ugy beleszurt a petefészkembe...ez normális?...kicsit parázok...ugye minden rendben a bébyvel?...annak ellenére is h most nemérzek émelygést és hányigert?...eddig minden napom hányással inditottam és alig birtam enni..ma meg még csak dél van és már 2x ettem és nem is keveset(és nemvagyok tole rosszul, ami szintén kulonos), ugye nemlehet semmi baj--
2012. ápr. 10. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a hányós dolog teljesen normális ! Én addig míg meg nem mozdult a babó végig hánytam egyik nap éreztem hogy mocorog másnap már semmi bajom nem volt! A szúródás az nem tudom de a "méh húzódással" sincs gond!
2012. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában ilyenkor van a választó vonal, a 12. héten, ilyenkor veszi át a sárgatesttől az irányítást a méhlepény!!!

Nekem is 12hetesen megszűnt mindenféle hányinger, mintha elvágták volna!

Emiatt ne aggódj!! Biztos, hogy minden rendben van!!

A méh húzódás is normális(nem görcs, hanem néha mintha belenyilallna). Mert ügye először szilva méretű a méh, gondold el micsoda munka folyik odabent, mire a 3-4kg-os babóca elfér benne!! A méh is növekszik a babával együtt! :)

2012. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!