Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorák vagyunk most? mit...

Mekkorák vagyunk most? mit fogunk látni az uh-n?

Figyelt kérdés
voltunk ultrahangon az elmaradt menzitöl számolva holnap leszek 5 hetes..már látszott uh -n hogy van a baba...5,5 fél hetes terhesen mekkora?mit látunk majd?valaki azt mondja nekik már volt szivdobogás is..ti mit tudtok?mert jön apa is...:Dremélem rádöbben teljesen hogy tényleg ott van...szoval nem csak egy bolhaszemet fog látni?mit gondoltok?
2008. ápr. 16. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen még a baba nem nagyon látszik, csak a petezsák. Nekem 7 hét 6 naposan volt 14 mm. Itt megnézheted: www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8
2008. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

biztos, hoyg 5 hetesen nem láthattad a babát, max. a petezsákot.

szívhang 7-8 hetesen szokott lenni

2008. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem én láttam..a doki mondta hogy ÉS OTT VAN ÖÖ... ugyhogy neem tudom.
2008. ápr. 16. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:

mi 5 hét 3 naposan voltunk és 2 mm volt a "babánk". Szívverés nincs, az majd csak 7-8 hetesen. Bár nekünk azt mondta a doki, hogy pulzál, de csak egy gombostífejnyi volt az egész.

Mondta, hogy na itt van, de elveszem a cursort, mert alatta van.

Szóval kezekre, lábakra még ne számítsatok:-)

a 12 hetes már sokkal szebb lesz, a 18 hetesen meg már csodás babaformája van:-)

2008. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

5 hetesen mentem En is el eloszor,es nekem is a petezsakot latta es meg nem volt szivhang,majd 9 hetesen mentem legkozelebb es akkor mar babaformaju volt am szivhanggal!

Azert jo,h megy a parod,En az elso kettore nem vittem de azota jon velem,es ez neki is akkor elmeny,ahogy latja,h mozog,hallhatja a szivecskejet,szoval egy csoda az egesz!

Boldog babavarast kivanok

20 hetes kismama

2008. ápr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát kezet lábat nem is vártam..:D de azért vagyok ilyen kiváncsi mert párom nagyon örül de szerintem akkor döbben rá igazán ha meg is látja..
2008. ápr. 17. 06:26
 7/9 anonim válasza:
Én tegnap voltam 4 és fél hetes a babám 4,2mm. Nem igazán lehetett látni, a doki mutatta, hogy hol van. 8 hetesen megyek legközelebb, akkor már remélem lesz szívhang is.Boldog babavárást.
2008. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólónak: Neked 4,5 hetesen 4 mm a babád??????!!!!!!! Az már legalább egy 5-6 hetes méretnek felel meg. Biztos minden adatod jó?



Én fogantatástól számítva 4 hetesen, papír szerint meg 5 hetesen voltam először UH-n, most a héten és a 12 mm-es petezsákban egy 1,9 mm-es kis szikhólyagocska volt, amiből Babóca lesz. Csak egy fekete, szabályos, éles peremű foltot fogsz látni, amiben az orvos rámutat egy kis maszatkára :) , ami a szikhólyag. A következő UH-ra a jövő héten, akkor már tényleg 5 hetesek leszünk, elvileg pedig már 3-4 mm-es babóca viszont már beviszem apát is, hagy lássa ő is, mert most kint maradt.

2008. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen csak egy fehér foltot láttam az UH-n, pedig szívhangja is volt. Most voltam 12 hetes UH-n, és csak nagyjából láttam kezét, lábát, ilyesmi, más meg látja, hogy szopja az ujját... talán a képernyőtől is függ...
2008. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!