Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az olyan kórház ahol a...

Milyen az olyan kórház ahol a baba végig az anyuka mellett van?

Figyelt kérdés
Aki ilyenben szült légyszi írja le, hogy milyen egy nap, vagy hogy mész el zuhanyozni a picitől, meg ilyenek? Nálunk lehet ezt kérni, de bizonytalan vagyok, de nagyon szeretném! Attól félek, hogy oda bárki bejöhet? Szoptatok, és megjelenik egy vadidegen család a szomszéd ágyhoz? Hogy zajlik egy ilyen? Köszönöm a válaszod.

2012. ápr. 9. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én a pécsi szülészeti klinikán szültem. Velem volt a baba a nap 24 órájában, csak a vizsgálatokra vitték el, és én is fürdettem. Látogatók nem jöhetnek be a kórterembe, a kinti társalgóban lehetett őket fogadni. Én simán kimentem zuhanyozni amíg a baba aludt, végülis otthon is meg kell oldani valahogy a zuhanyozást akkor is, ha egyedül vagy a babával. Mondjuk itt a kórteremhez volt külön fürdő, így meghallottam volna, ha sír. Ha máshol lett volna a fürdő, akkor beadtam volna az örzőbe, amíg zuhanyzok.
2012. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia


Én a Szent Istvánban szültem. (baba-barát kórház)


24 órában velünk van a pici. Részemről nem volt vészes szülésem így nem is volt annyira megterhelő. tényleg jó hogy akkor szoptattam amikor akartam. ha fürdeni szerettem volna akkor igen nálam is úgy volt hogy apuka vagy épp aki nálam volt vigyázott a babóra. Pisinél szomszédtársak figyeltek rá de volt az ágy végébe kisbabának ilyen "ágyféleség" vagy nem tudom minek nevezzem. Nem sokat aludtam már akkor mert nekem az ágyon volt a lányom éjjel-nappal :)


Itt a látógatok jöttek mentek ha szoptattam nem érdekelt a lányomra figyeltem, pedig elég szégyenlős vagyok de annyira lazán ment hogy el sem hittem. :) viszont akkor még volt 6 ágyas szoba és én ott voltam. most már nincs úgy tudom :)


Hol fogsz szülni?


Én most is itt fogom szülni a 2. babómat :)

2012. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Budapest, Bajcsy kórház.

A Baba végig velem volt, csak olyankor toltam be a csecsemőszobába, ha zuhanyozni mentem. Engem a szomszéd látogatói abszolút nem érdekeltek a legcsekélyebb mértékben sem, nyugodtan szoptattam tőlük a Babámat, de nem is velem voltak elfoglalva, hanem a saját kismamájukkal. Az én látogatóim se zavarták a szobatársamat ...

2012. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
(A debreceni klinika is rooming in-es, ez már abszolút nem ritka, sőt, azt hiszem ez a gyakoribb, nem kell ehhez semmilyen magánintézmény.)
2012. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Siófok, bababarát kórház, a baba állandóan mellettünk van. Itt van egy "bevásárlókocsi-szerűség", abban van a Baba. Az én Kisfiam besárgult, így kékfényben volt, és 2 napig csak enni hozták ki, de szerencsére így is a 2. napra beindult a tejem és rendben volt minden.

Mi hárman voltunk először, aztán egyedül maradtam a szobában. Itt a látogatók nem jöhetnek be, csak a folyosó végén nézhetik meg egy üvegajtón keresztül. Apuka délután 3 és 7 között bejöhetett egy 15-20 percre, de arra volt egy külön szoba (illetve pontosabban az orvosi kezelőszoba). Csak a kórházi személyzet jön be a szobába.

Van egy megőrző, ahova be lehet vinni a Babát, ha elmész ki a látogatókhoz, zuhanyzol vagy csak pihiznél és a Baba alszik stb. Amikor hárman voltunk, akkor megkértük egymást pisiléskor, és általában az esti fürdetés alatt zuhanyoztunk (be kell vinni a Babát a megőrzőbe és ott fürdetik).

Én nem vagyok szégyenlős, nem takargattam magam szoptatás közben.

2012. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Jubilee ***** válasza:
Nekem is besárgult mindkettő, de az ágyam végéhez tették az inkubátort. Így a kékfény kezelés alatt is velem voltak.
2012. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bár tudtam,hogy le leszek pontozva az őszinteségemért mert le mertem írni,hogy nekem jobb volt amikor nem volt egésznap velem a baba,de azért kicsit röhejesnek tartom a dolgot. ettől függetlenül még ugyanúgy szerettem és kötődtem hozzá-és nem azt jelenti,hogy nem érdekelt hogy a babámmmal mi van.
2012. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!