Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok Dóri 4...

Mik a tapasztalataitok Dóri 4 D ultrahangról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen benyomásaitok voltak náluk.

www.dori4dultrahang.hu



2012. ápr. 7. 17:00
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
A dóri 4D ultrahangról nekem rossz élményeim vannak. már az elején gyanakodnom kellett volna, mert a telefonos bejelentkezés másról sem szólt, mint arról, hogy a kismamában félelmet és szorongást keltsenek (jó kis marketing stratégia!), nem beszélve a stílusról... a folytatást pedig jobb lenne elfelejteni. :(
2012. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

hűű sajnálom :(

mi volt?

én közben voltam és nagyon elégedettek voltunk..

2012. máj. 11. 22:04
 13/23 anonim válasza:
Telefonon érdeklődtem, egy férfi vette föl de iszonyat bunkó volt. Elvárta volna tőlem hogy hallgassam meg a reklámszövegüket de mivel ugye én az én pénzemen nem voltam hajlandó ezért mérgesem közölte, hogy ne keressem őket többet......hát nem is fogom! Nem is értem, hogy miért sértődött meg, eleve pofátlanság elvárni hogy valaki végig halgassa amikor minden ott van a honlapon, én csak bejelentkezni akartam. Nem jött össze, hála istennek!
2012. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

hm érdekes, ez mikor történt egyébként?

velünk tök kedvesek voltak...nem értem..

2012. jún. 2. 19:53
 15/23 anonim válasza:
Ez pontosan tegnap történt......
2012. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

sajnálom:(

velünk rendesek voltak és a vizsgálat is is tök jó volt, a szonográfus nő is mindent megnézett, megmutatott, jó képeket csinált...

remélem sikerül egy jó helyet találnod ahol szimpatikusabbak lesznek neked!

2012. jún. 3. 16:28
 17/23 anonim válasza:
Nekem nincsenek jó tapasztalataim. Nem adnak hivatalos leletet, pedig ezt hirdetik a honlapon, hanem csak egy képernyőfotó van a CD-n a baba méreteivel. Amikor reklamáltam, azt mondták, hogy nyomtassam ki a képernyőfotót magamnakm ha akarok. Elég unszimpatikus volt a pasas a telefonban, a segítőkészségnek a nyoma sem volt benne, csak fölényesen beszélt.
2013. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
lehet akkor mi csak kifogtunk egy "jó napot" náluk? :-( sajnálom hogy nem jött be :-(
2013. júl. 10. 10:28
 19/23 anonim válasza:

Nekem határozottan ROSSZ véleményem van róluk.

Nem személyes tapasztalat, de hozzám közel állókkal történt.

Őket a Csillagvárból küldték a Török utcai rendelőbe, az is hozzájuk tartozik.

Kb. 20 percig nézték a babát, a végén a szonográfus "hölgy" kijelentette hogy nem találja a szívhangot. De azért ő úgy gondolta, hogy kiírja DVD-re a halott baba babavideóját és odaadja a szülőknek. Majd közölte, hogy a hirdetésben szereplő 11000 Ft vizsgálati díj mivel vasárnap van, felárral, 14000 Ft. Természetesen anyuka és apuka magukhoz sem tértek a sokkból, hogy nincs szívhang, kérdezték hogy most akkor hova menjenek, erre a a "kedves" asszonyság közölte hogy ne menjenek sehova, úgysem fogadják őket, mivel vasárnap van. Mindez nulla együttérzéssel, a részvét legkisebb jele nélkül történt.

Szerintem felháborító ez az egész eljárás kezdve a halott baba DVDjétől egészen a pénz elkéréséig!

2013. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Úristen! És valóban nem volt szívhang, vagy csak ez a hölgy nem találta?
2013. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!